• Rodinný

Ztracená stopa (1955)

Čekal jsem víc soudruhování a ideologie, ale bylo ho tam poskrovnu, což v mých očích vyzdvihlo tento film na 4 hvězdy. A pohled na herecké legendy Cupáka, Dítě, Beka, Nedbala ...taky potěšil.

Železní andělé (1987)

Až na jeden zajímavý hudební motiv a jedno hezké ňadro dost nuda...

Žena pro tři muže (1979)

Spíš taková hořká komedie, kde jsem se zasmál snad jen tomu, když Heřmánek dosouložil s Kořínkovou a řekl: "tak takhle jsem se snad zapotil jenom v Bulharsku".Jinak se mi to líbilo a Heřmánek-Frej byli hodně uvěřitelní jako bratři.

Život plný malérů (1972)

Co lepšího si pustit v neděli večer? Něco, co dokonale odstřihne uplynulý týden a nechá lehký pocit bezčasu a pohody.

Žízeň (1949)

Propaganda, dnes už sranda!

13 (2010)

U tohoto filmu jsem byl rád i za reklamní bloky. Na chvíli se uvolnilo napětí, které ve mně vyvolávalo čekání na to, jestli dostane třináctka kulku do hlavy...Ten konec pak byl docela drsnej.

13. komnata - 13. komnata Daniela Bárty (2006) (epizoda)

Dan Bárta hovořil otevřeně a to se cení. Navíc je to inteligentní člověk, takže svoji tenkrát prekérní situaci dokázal řekněme filosoficky popsat, aniž by to někomu muselo evokovat zpověď feťáka. Alespoň tedy pro mne, který si něčím podobným taky prošel a dlouho hledal cestu ven.

13. komnata - 13. komnata Richarda Müllera (2006) (epizoda)

Richarda Müllera mám rád už dlouho, ale jeho komnata mi zůstala tak trochu uzavřená. Ta zpověď mi nepřipadala úplná, cítil jsem tam jisté záseky, nechtěl se svěřit úplně se vším (což je samozřejmě jeho právo).

13. komnata - 13. komnata Vladimíra Brabce (2008) (epizoda)

Vladímíra Brabce mám rád a cítím z něj kromě jisté neurotičnosti hlavně laskavost. Mám rád jeho hlas a nevadí mi jeho hlavní životní role v majoru Zemanovi.