Bučkovi - slunce, seno, vesnice (2013) (pořad) odpad!

Koho tohle, sakra, napadlo natočit? Reality show o rodině, která si myslí, že všichni její členové jsou děsné STÁR, kde všichni jsou jak psychopati a pořád na sebe řvou. Díky, nechci. Už nikdy víc. 0%

V těle boubelky (2009) (seriál)

Seriálu V těle boubelky jsem si všimla náhodou, když jsem jednou tak projížděla, co dávají v televizi. No a.. bavilo mě to. Když jste naivní modelka, čekáte, že když umřete, tak prostě umřete. Jenže co když se vrátíte jako plnoštíhlá právnička zpátky na Zemi a musíte řešit případy a obhajovat je u soudu? No, nejspíš se to ale nestane :). Ale tahle spíš oddychovka s modelkou Deb / právničkou Jane mě baví. Ostatní postavy (kamarádka Stacy, Janein/Debin strážný anděl, či další právníci nebo Janeina asistentka) jsou fajn a překvapivě mě baví i jejich právnické případy. 90%

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Od Hobita jsem toho moc neočekávala. Stopáž 169 minut je na mě přece jen trochu moc. Nakonec mě ale Neočekávaná cesta překvapila, koukalo se na to příjemně. Putování Bilba Pytlíka, 13 trpaslíků a Gandalfa Šedého a boje proti různým a nesmírně zlým (a efektově dobře zvládnutým) nepřátelům. Celkově velmi dobře zvládnuté a líbilo se mi to. Efekty a zpracování trpaslíků potěšily. Akorát.. proč je ten film tak dlouhý? Myslím, že by stačily 2 hodiny bohatě. Chvílemi jsem fakt měla pocit, že na to koukám už aspoň rok. A to už pak člověka zrovna moc nebaví, když zjistí, že po 90 minutách je teprve kousek za půlkou. Naštěstí ale nemůžu říct, že bych se nudila. Jen jsem byla ráda, když už to (konečně) po takové době skončilo. Zkrátka moc vyprávění na jeden film... 65%

Partička (2011) (pořad)

Musím přiznat, že zezačátku stála tahle Partička docela za nic, dokonce přišlo zrušení. Ale po obnovení se všechno zázračně vylepšilo a já se u každého dílu neskutečně bavím. Zkrátka kluci zrajou jako víno a Partička je čím dál tím lepší. Suchánka, Genzera, Sokola a Chmelu v improvizování řídí Daniel Dangl, kterého dost očividně baviči rádi nutí říkat "ř", které Dangl jako Slovák nijak zvlášť nezvládá. Častý smích nad improvizací, kostýmy, špatnou výslovností a nad bůhvíčím ještě mě nutí očekávat další díly a sledovat dál a dáál :). Hlubocí intelektuálové se asi nepobaví, ale já vždycky slzím smíchy. Ano jsem omezenec :D. 95%

Drtivá porážka (2009) (pořad)

UK Drtivá porážka nabízí další mně prospívající držkopády, u kterých skoro vždy umírám smíchy. Překážkové dráhy nepůsobí tak překombinovaně jako v USA verzi, jsou tak přiměřeně složité a podporující další zranění :). A aby toho nebylo málo, tak celou soutěž komentuje jako vždy bláznívý a velmi vtipný moderátor Richard Hammond, mně známý z TopGearu, Brainac: Šílené vědy, Crash Course a mnoha dalších. Jeho řeči a chování musí pobavit každého. Anebo možná jen mě, ale zato mimořádně :). Bez Hammonda na hodně podobné úrovni jako USA Wipeout. Kvůli Hammondovi ale o moc lepší :). 100%

Drtivá porážka (2008) (pořad)

USA verze je sice původní, ale nijak zvlášť jsem si jí neoblíbila. Držkopády jsou fajn a samozřejmě proto, že jsem škodolibá, tak mě pobaví, ale někdy mi připadá, že jsou překážkové dráhy zbytečně přehnané. Moderátorům jejich vtípky většinou vyjdou, ale jejich neustálé "Ou!" mě neuvěřitelně vytáčí. No, vlastně zas tak často to tam není, ale když už, tak mě to dokáže vytočit. Ale jo, docela mě to baví. 70%

Pátá rychlost (2002) (seriál)

Nemyslím si, že jsem nějaký obrovský fanoušek do aut, ale třeba takový TopGear miluju. Když se místo něj chvíli vysílal FifthGear, říkala jsem si "vypadá to slibně, nejspíš to bude vtipný jako TopGear". Ale ouha! Koukám, koukám, čekám na příležitost se zasmát a ona nepřichází. Ale i tak dobrý pořad o autech. Myslím, že bych hodnotila výš, kdybych nikdy neviděla TopGear a už tak nějak automaticky neočekávala zábavu. Příště by si měli jít svou cestou a nekopírovat. A nebo aspoň nekopírovat tak viditelně :). 50%

Kosmáček (2012) (TV film)

Ty Němci si fakt nedaj pokoj!! 2 pohádky v sobě?? A co vlastně znamená Kosmáček? :D 10%

O Červené Karkulce (2012) (TV film) odpad!

Zase jedna německá hovadina... Vlk je spíš ožrala, co se nejspíš každou chvíli bude chtít pozvracet, babička je jak zhulená trhlá bezdomovkyně. Za květinovou louku by se nemuseli stydět ani v OBI nebo v květinářství. Nešlo mi do hlavy, kam sakra vlk tu babičku s Karkulkou nacpal, jelikož jeho břicho lidské přítomnosti nenasvědčovalo :D. Jako vždy německý standard natočen divným hodně německým a NEpohádkovým způsobem. 5%

Nenávidím den Sv. Valentýna (2009) odpad!

Koukat na tohle je fakt chyba. Postavy jsou pitomé, otravné a hlavní hrdinka mečí jak koza a myslím, že by fakt zasloužila pár facek.. Vše se tu řeší velmi slepičím a postiženým způsobem a vůbec, řeší se veelmi důležité věci... Většinu dialogů jsem bohužel ani nepostřehla, kdykoliv totiž někdo otevřel pusu, slyšela jsem většinou jen blá, blá, blá... Během filmu jsem začala akorát tak zívat a myslím, že záživnější by byl i dokument o pletení svetrů. 0%