Maniak (2009)

Film by mohl být lepší, kdyby horor nebylo spíš provedení. Vhodnější by bylo označit jako parodie. 10%

Den trifidů (2009) (TV film) odpad!

Strašné, asi jsem se měla bát žárovek s kapucemi. Vhodnější jméno - Den trapidů. 0%

T.M.A. (2009) odpad!

Skvělá ukázka, jak horor doopravdy vypadat nemá. 0%

V peřině (2011) odpad!

,,Skvělý" film plný písniček, které se mi líbily více s vypnutým zvukem. Musím ale ocenit, že závěrečné titulky se mi líbily, těšila jsem se na ně totiž celý film. Hrozná konina. 0%

Den nezávislosti (1996)

Skvělé sci-fi, s povedenými efekty, kterému neublížila ani jeho délka, a klame svým věkem. 90%

Agentura Jasno (2006) (seriál)

Hlavním hrdinou je neskutečně všímavý Shawn Spencer, který má tuhle schonost po tátovi, který ho v téhle schopnosti zdokonaloval. Kvůli tomu, že řeší vraždy lépe než policie se vydává za jasnovidce. Pak je tu jeho nejlepší kamarád Burton ,,Gus" Guster, který má neskutečný čich, ale z mrtvol se mu chce zvracet. Nedílnou součástí jsou také detektivové - Carlton ,,Lassie" Lassiter, který Shawna upřímně nesnáší, nejradši by ho zabil a moc rád by se ho zbavil, a Juliet ,,Jules" O'Haraová, která Shawnovým teoriím docela věří. Tyhle všechny vede šéfka Karen Vicková a Shawna usměrňuje jeho otec Henry.Tihle se společně postarají o kopec zábavy, ale největší zásluhu na tom stejně mají Shawn s Gusem. Jejich dialogy a slovní přestřelky jsou úžasné a Shawnova jména pro Guse jsou legendární (skvělé jméno, G-koblížek, že? :D). Zápory odjely v ,,Borůvce", takže hledat je nemá cenu. 100%

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Sběratelé kostí se nemohou zalíbit každému. Temperance ,,Kůstka'' Brennanová je dost zvláštní, je velmi racionální, ráda se chlubí svou inteligencí a bohatstvím. Dá se řict, že nejspíš žije ve svém vlastním světě, protože chování lidí většinou ignoruje. K ní patří její parťák Seeley Booth, který býval sniper, má syna, a není takový génius jako Kůstka, ale v lidech čte jako v knize. K týmu také neodmyslitelně patří další vědci z Jeffersonova institutu - ,,šprti'', jak jim říká Booth. Kreslířka Angela Montenegrová, hračička a odborník přes brouky Jack Hodgins, mladý psycholog Lance Sweets a šéfka Camilla Saroyanová a několik střídajících se asistentů. Tenhle zvláštní tým řeší hodně nechutných vražd, kdy z obětí zbývá už jen kostra, někdy i s trochou masa. Jistota je jen jedna, bude to nechutné. A s těmito vědátory bývává i sranda. Nejsou to totiž moc normální lidi (někteří především :D). Zápory nehledám. 100%

Castle na zabití (2009) (seriál)

Richard ,,Rick'' Castle, hlavní hrdina tohoto příběhu a spisovatel detektivek, má spoustu kladných i záporných vlastností. Na jednu stranu je to arogantní, jako dítě se chovající otrava, na stranu druhou je to milý, vtipný, hláškující, šarmatní muž, co je milujícím otcem, a má velké srdce a skvělé teorie :D. Pak tu máme detektivku Kate Beckettovou, odtažitou, přísnou, tvrdohlavou, drsnou a přitažlivou policajtku poznamenanou smrtí matky. Tihle dva kolegové - Castle a Beckettová si lezou na nervy a nejspíš by se nejradši navzájem zabili. Naštěstí se jim to nedaří a postupem času se z nich stávají parťáci. A později také pár. Vídáme také dva nejlepší kamarády / detektivy Kevina Ryana a Javiera Esposita, zvídavou drbnu / patoložku Lanie Parishovou, vstřícného a laskavého kapitána Roye Montgomeryho, kvůli tragickým událostem později tu nejpřísnější, nejotravnější kapitánku Victorii Gatesovou, která se ovšem taky dokáže ve správnou chvíli projevit, a ukázat tak, že je taky člověk a ne jen ,,Železná brána". Nedá se zapomenout ani na Castleovu rodinu - Rickovu mámu / trhlou herečku Marthu Rodgersovou a dokonalou dceru Alexis. Tihle všichni tvoří dost nesourodou a přesto dokonale sehranou partu lidí, vyšetřující ty nejzvláštnější a nejnápaditější vraždy, co by se mohly udát. Partu nacházející se v různých vtipných situacích, hláškující a vtipkující o 106. Zápory nenacházím. 100%