tterez

tterez

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 15.3.2019  20:35

Naprosto nepřipravená, bez očekávání. Tak jsem šla do kina. Teda očekávání asi trošku bylo, převe jen je to Marvelovka.. A výsledek? Byla jsem nadšená! Nová hrdinka mě totálně bavila, typově ji vybrali skvěle. Dějový zvrat v průběhu filmu mě překvapil a vůbec mě to celý dost bavilo. Těším se na léto a nový díl Avengers. <3

• 15.3.2019  20:29

Kouzelná komedie, která zesměšňuje rasismus. V dnešní napjaté době mi přijde fajn, když si z toho vzájemně uděláme legraci. Nebylo to dlouhé a asi dvakrát jsme se smáli až brečeli.

• 28.1.2019  10:10

Jedna z lepších romantických komedií. Skoro vůbec tam nejsou ty trapné momenty, které v těchto filmech nesnáším. A u předkladu z mandarínštiny jsme se fakt hodně nasmáli. Příjemná oddychovka, která si tady zaslouží alespoň 65%, proto dávám ****

• 28.1.2019  10:05
    Aquaman (2018)

Marvelovky jsou pro mě většinou sázka na jistotu. Aquaman není výjimkou. S tím vodním světem je všechno tak krásně barevný a veselý. Nový příběh, nová postava "superhrdiny". Bavila jsem se od první do poslední minuty. Samozřejmě tam jsou trapně přehnaný momenty, ale tomu jsem se zasmála a jelo se dál. Doporučuju 85%.

• 28.1.2019  09:59

Dlouho jsem neviděla film, ze kterého bych byla zklamanější. Trailer absolutně nekoresponduje s obsahem filmu. Skoro bych tenhle snímek zařadila do kategorie sci-fi. Z ukázek máte dojem, že jdete na nějaké detektivní drama, kde vás bude čekat žhavé rozuzlení. Opak je pravdou. Z předčasného vyvrcholení zápletky jste naštvaní a říkáte si: "To snad není možný, aby to vážně byla taková blbost?!" PROPADÁK

• 14.9.2018  11:22
    Deadpool 2 (2018)

O dost lepší než jednička. Ale stejně pořád nechápu, co na tom všichni mají. Ten humor je zbytečně přepálenej, to už snad nikdo ani nebere, ne?

• 14.9.2018  11:20

První díl mám ráda. Teplo, moře, sluníčko, hezký lidi a romantika. Od dvojky jsem sice nečekala skoro nic, ale i tak mě to strašně špatně překvapilo. Slátanina, kterou se celou dobu proplétala trapnost. Vyvrcholením byla karikatura Cher, která tomu nasadila korunu. Ta vážně neví, kdy s těmi plastikami přestat, kam se na ní hrabe Michael Jackson. Absolutní ztráta času a mi po dlouhé době mi bylo skutečně líto peněz, které na to kino padly.

• 14.9.2018  11:12

Lehce na depresi, ale naprosto realistické vykreslení problémů s alkoholem. Švehlík je skvělej a úplně mu to celý sežereš. Chvíli soucítíš, pak jsi na něj naštvaná a nakonec mu přeješ, aby to zvládl. PS: Na Dynybyl už po tom záběru, kdy do sebe naklopil půlku lahve, asi nesáhnu..

• 23.4.2018  15:38

Tentokrát to pro mě bylo asi zklamání. Efekty super, souboje by taky šly, ale konec byl přepálenej a celkově jsem z toho vyvalená zrovna nebyla. Když nebudete mít velká očekávání, bude se vám na to koukat o dost lépe. Na pohodový večer k žehlení by to šlo. 45%

• 23.4.2018  15:35

True stories mají své kouzlo skoro vždycky. Přidejte boj černochů o rovnoprávnost, sympatické černé dámy (kterým to fakt pálí), pokusy člověka dostat se do Vesmíru a dostanete 127 minut kvalitní zábavy. Klidně bych se podívala znova. 85%

• 23.4.2018  15:31

Vyostřené a často kruté scény, zajímavá Jennifer a hodně krve. Rusáci jsou v Rudé volavce zobrazeni přesně tak, jak by je Američan popsal. Krutá a bezohledná stvoření libující si v utrpení druhých. Dá se říci, že tam byla perfektní zápletka a na konci filmu super zvrat událostí!

• 13.11.2017  14:39

Jestli je běžně pravidlem, že první díl dvojka nikdy nepřekoná, tak je Kingsman výjimkou potvrzující pravidlo. Dvě a půl hodiny v kině utekly jako nic. Fóry výborné, zápletka geniální a Channing potěšil jako vždycky.. Tenhle film za jeden odpočinkový večer opravdu stojí.

• 13.11.2017  14:33

Marwellovky jsou čím dál tím lepší! Jedna vtipná glosa za druhou, super hrdinové jsou navzájem velmi jízliví a má to prostě grády. Za TOP scénu považuju držkopád Hulka na skleněný most, který nás na dobré 2 minuty úplně rozsekal. Je to prostě jízda, která ti nedá ani krátký moment na vydechnutí. Těším se na další díly z dílny Marwell.

• 8.7.2017  22:24
    Wonder Woman (2017)

Přehnaný to bylo. Ale ta holka je neskutečná kost! Pokud má člověk rád komiksovky a hezký holky, zase tak moc se u toho nudit nebude.

• 17.5.2017  11:04

Po dlouhé době pořádná nálož v kině. Tenhle styl humoru mi sedí a bavila jsem se od začátku do konce. Obzvlášť mě bavil Dave Bautista a jeho průpovídky typu: "I have sensitive nipples." a "You are ugly. But it´s good." :-))) I soundtrack mě opět nadchnul. Za mě kompletně lepší než jednička, to se moc nestává..

• 27.6.2016  10:35
    Orel Eddie (2016)

Málokdy se na něco těším a nezklame mě to. Tentokrát jsem se těšila, a přesto to předčilo očekávání. Půlku filmu jsem se smála, půlku brečela. Eddie je perfektní loser, kterému prostě musíte fandit! Krásně zpracovaný film a bezva herecké výkony. Navíc jsem to viděla v Kině Pilotů, které jsem doteď neznala. Kvalitně strávený večer. 95%

• 1.6.2016  13:17

Oddechovka. Docela jsem si to v tom kině užila. Asi třikrát to bylo naprosto pitomé a všichni přehrávali - s tím jsem ale počítala.

• 18.1.2016  16:02
    Padesátka (2015)

Já mám černý humor děsně ráda. Jenže tady mi to přišlo násilně poskládáno. Jakoby se Kolečko snažil udělat Kameňák a zároveň Snowboarďáky. Fakt jsem nic nečekala, i přesto to byly těžce vyhozené peníze za kino.

• 8.1.2016  08:45

Nápad se mi líbil, trailer se mi moc líbil! A pak jsem šla do kina.. Celé to bylo špatně zpracované a mělo to nevyužitý potenciál. Škoda! Groyne se na roli Boha hodil výborně, ale ta jeho přehnaná agresivita mohla být nahrazena větším množstvím vtipných náhod alá "Boží mlýny".

• 27.11.2015  14:12

Hlavní hrdinka je trapná se svojí váhavostí mezi dvěma potenciálními partnery. To mi fakt vadilo. Jinak se mi ten film celkem líbil. Bojové scény byly intenzivní a lekavé, takže o zábavu bylo postaráno.

• 20.11.2015  11:52

Zařadila bych to mezi filmy, které mě bavily, ale jistě si je už nepustím. Nic, co by mě poznamenalo, nebo aspoň zaujalo. Prostě film, u kterého bez problému můžete dělat ještě něco jiného.

• 20.11.2015  11:43
    Spectre (2015)

Konečně se mi s Craigem opravdu líbila nějaká Bondovka. Připadalo mi to jako návrat ke staršímu typu Bondovek. Bond přestává být hulvátem (jako tomu v posledních dílech bylo) a opět se stává šarmantním gentlemanem. Své paradoxy to samozřejmě mělo.. Třeba když rozmlátili celý vlak a spokojeně jeli dál. Vlastně si to hned po té nakládačce rozdali a ještě si Bond mezitím stihnul vyprat a vyžehlit košili. :-) Úsměvné, ale odpustitelné. Zklamalo mě jen, že Bellucci měla tak malou roli. To jsem nečekala..

• 8.10.2015  10:39
    Marťan (2015)

Obecně mám ráda katastrofické, postapo a vesmírné filmy. Tenhle o katastrofě sice není, ale zato vypráví neuvěřitelný příběh jednoho člověka. Jeho odhodlání přežít je natolik intenzivní, že jsem celý film zhltla na jeden nádech. (Nutno podotknout, že má 134 minut.) Čas odchodu z kina mě proto velmi překvapil, vůbec mi nepřišlo, že bych tam byla tak dlouho.. Kromě silných emocí (strach ze smrti, samota, objevování možností,..) byly úžasné i vtipné hlášky vesmírného piráta Damona. Táhly se celým filmem. 95%

• 8.10.2015  10:31

Za mě je to určitě nadprůměrná romantická komedie plná spletitých vztahů a vtipných zvratů. Kdyby se mi ten film nezprotivil tím konečným proslovem syna, tak bych dala o hvězdu víc. Ryan je jako Casanova naprosto dokonalej. 69%

• 9.9.2015  16:08
    The 100 (TV seriál) (2014)

Jsem nadšená! Seriál plný extrémních situací. Jak byste v boji o přežití asi jednali vy? Aktuálně jsem v půlce druhé série a připadá mi ještě lepší než ta první. Je to napínavé a naprosto vás to vtáhne do děje. Sem tam něco nesedí, ale v rámci celku to ráda odpustím. V současnosti můj TOP seriál.

• 29.7.2015  08:53

Já se na to strašně těšila. Původní námět se mi sice líbil víc než celý film, ale i tak to bylo takové sladce romantické. Konec trošku vyhrocený, ale to odpouštím. :-) 80%

• 16.7.2015  14:46

Když nebudete čekat nic intelektuálně zajímavého, zklamaní nebudete. Je to prvoplánově vtipné a sexuální napětí taky zažijete. Mimochodem, proč nemáme takové striptéry i u nás? Pár rozluček se svobodou už jsem zažila, ale ani vzdáleně se to nepodobalo takovýmhle tanečně nadaným frajerům. :-)

• 13.7.2015  09:13

Sice se z toho snaží postupně udělat Expendables, ale co?! Mě to prostě baví. :-) Má to děj, akci a rozuzlení taky nechybělo. 80%

• 8.7.2015  09:34

Lhala bych, kdybych řekla, že to bylo špatné. Nebylo. Jen na takové filmy prostě nejsem stavěná. Ona pořád říká ne a všichni jí strašně chtěj. Je chytrá a pak se jako zblázní do evidentně největšího blba z okolí (ještě s knírem??), a to jen proto, že jí sáhnul mezi nohy.. Celý film je vlastně o pohledech a nevyřčených slovech. No - a asi 4x se lidi v kině smáli, a k smíchu to v tu chvíli být podle mě nemělo. Prostě jiný svět. 48%

• 6.7.2015  21:17
    Serena (2014)

Proměny hlavní hrdinky se mi poměrně líbily. Nejprve působila vyrovnaně se svým životním osudem, pak to vypadalo, že bude mužně vést celou osadu a ve finále jí hráblo. Celkem slušný drámo. 55%

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12