Co jsme komu zase udělali? (2019)

Kouzelná komedie, která zesměšňuje rasismus. V dnešní napjaté době mi přijde fajn, když si z toho vzájemně uděláme legraci. Nebylo to dlouhé a asi dvakrát jsme se smáli až brečeli.

Znovu ve hře (2018)

Jedna z lepších romantických komedií. Skoro vůbec tam nejsou ty trapné momenty, které v těchto filmech nesnáším. A u předkladu z mandarínštiny jsme se fakt hodně nasmáli. Příjemná oddychovka, která si tady zaslouží alespoň 65%, proto dávám ****

Aquaman (2018)

Marvelovky jsou pro mě většinou sázka na jistotu. Aquaman není výjimkou. S tím vodním světem je všechno tak krásně barevný a veselý. Nový příběh, nová postava "superhrdiny". Bavila jsem se od první do poslední minuty. Samozřejmě tam jsou trapně přehnaný momenty, ale tomu jsem se zasmála a jelo se dál. Doporučuju 85%.

Ticho před bouří (2019)

Dlouho jsem neviděla film, ze kterého bych byla zklamanější. Trailer absolutně nekoresponduje s obsahem filmu. Skoro bych tenhle snímek zařadila do kategorie sci-fi. Z ukázek máte dojem, že jdete na nějaké detektivní drama, kde vás bude čekat žhavé rozuzlení. Opak je pravdou. Z předčasného vyvrcholení zápletky jste naštvaní a říkáte si: "To snad není možný, aby to vážně byla taková blbost?!" PROPADÁK

Deadpool 2 (2018)

O dost lepší než jednička. Ale stejně pořád nechápu, co na tom všichni mají. Ten humor je zbytečně přepálenej, to už snad nikdo ani nebere, ne?

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

První díl mám ráda. Teplo, moře, sluníčko, hezký lidi a romantika. Od dvojky jsem sice nečekala skoro nic, ale i tak mě to strašně špatně překvapilo. Slátanina, kterou se celou dobu proplétala trapnost. Vyvrcholením byla karikatura Cher, která tomu nasadila korunu. Ta vážně neví, kdy s těmi plastikami přestat, kam se na ní hrabe Michael Jackson. Absolutní ztráta času a mi po dlouhé době mi bylo skutečně líto peněz, které na to kino padly.

Úsměvy smutných mužů (2018)

Lehce na depresi, ale naprosto realistické vykreslení problémů s alkoholem. Švehlík je skvělej a úplně mu to celý sežereš. Chvíli soucítíš, pak jsi na něj naštvaná a nakonec mu přeješ, aby to zvládl. PS: Na Dynybyl už po tom záběru, kdy do sebe naklopil půlku lahve, asi nesáhnu..

Válka o planetu opic (2017)

Tentokrát to pro mě bylo asi zklamání. Efekty super, souboje by taky šly, ale konec byl přepálenej a celkově jsem z toho vyvalená zrovna nebyla. Když nebudete mít velká očekávání, bude se vám na to koukat o dost lépe. Na pohodový večer k žehlení by to šlo. 45%

Skrytá čísla (2016)

True stories mají své kouzlo skoro vždycky. Přidejte boj černochů o rovnoprávnost, sympatické černé dámy (kterým to fakt pálí), pokusy člověka dostat se do Vesmíru a dostanete 127 minut kvalitní zábavy. Klidně bych se podívala znova. 85%

Rudá volavka (2018)

Vyostřené a často kruté scény, zajímavá Jennifer a hodně krve. Rusáci jsou v Rudé volavce zobrazeni přesně tak, jak by je Američan popsal. Krutá a bezohledná stvoření libující si v utrpení druhých. Dá se říci, že tam byla perfektní zápletka a na konci filmu super zvrat událostí!