Noční můra v Elm Street (2010)

Remaky, jak už sem se mnohokrát přesvědčil se většinou nepovedou, stejné pravidlo platí i u nové Můry. Takhle zprznit Fredyho Krugera, zatímco v prvním dílu vypadal fakt hrozivě, tady to byl jenom herec s trapnou maskou. I mladé osazenstvo mi bylo vyloženě nesympatické.Takže jednu hvězdičku dávám pouze za Jacka Earle Haleyho a Clancyho Browna.

Tintinova dobrodružství (2011)

Asi nejlepší film roku, vůbec bych nevěděl, že pro mě neznámého Tintina dovede někdo udělat do takové dokonalosti.Inu hold to umí jenom Spielberg.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jeden z nejlepších českých seriálů. Nejlepší na tom je, že takhle to na těch vesnicích opravdu chodí!

Kick-Ass (2010)

Sledovat Cage jako superhrdinu je zábava, soundtrack je taky povedenej ale bohužel má film pár nudných míst. Jinak ale skvělá zábava na jinak nudnej večer.

Let číslo 93 (2006)

Posledních několik minut filmu sem byl přímo posedlý, aby ty cestující dostali ty zasraný arabáče.

Americká krása (1999)

Konečně sem tento skvělej film shlédl. Úžasný herecký koncert Kevina Spaceyho. Krása

Crash (2004)

Městské příběhy v depresivním obalu, to prostě není moje silná stránka.A i když zde hráli výborní herci, obrovský dojem na mě tento film neudělal.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Povedlo se to určitě ale pořád to působí až skoro moc pohádkově a některé trapné scény, kdy si směje celý kinosál které vznikají zvlást když něco řekne chytrého Ron bych taky vypustil ale jinak zavěrečná bitva se velmi povedla a Snapeova smrt mě zkoro rozbrečela.3D je ale u tohohle filmu nahovno!

Transformers 3 (2011)

Bohužel mě třetí díl oblíbené série zklamal.První hodinu se v podstatě nic neděje, nesnesitelnou nudu doplnuje například šílené magorické vztékání Sama nebo různé spekulace co se stalo v 60 tých letech na Měsíci- kde vlastně poprvé lidstvo objevilo trosky Transformerů.Určitě mě potěšila účast Johna Malkoviche, bohužel se ale na plátně moc dlouho neobjevil.Další hodina je jedna sice po technické stránce dokonalá ale nesnesitelně monotoní akce, která úplně vykrádá Světovou Invazi.Bayi, Bayi velmi si mne zklamal, tohle mohlo být velmi povedené, celkově bych za film možná dal i hvězdičku navíc ale když ještě přičtu ten nesnesitelný český dabing tak bohužel dávám toto hodnocení.

Hanna (2011)

Velmi zajímavá zápletka, úžasný výkon Toma Hollandera, krásné přírodní exteriéry (včetně Maroka a Finska).Bohužel je film někdy protkán nesmyslnými dialogy a těmi mu ubíra na kvalitě.Určitě je to zajímavý originální počin ale když se přistihnu jak se nudím, koukám na hodinky, kdy to skončí tak je asi něco špatně.