Rango (2011)

Jeden z nejlepších animáku poslední doby a možná všech dob.Toto dílečko, které všemi směry připomíná Mrtvého muže, Desperado a další různé westerny si určitě zaslouží Oscara.Navíc je nejlepší tento skvost vidět v originálním znění, tak si člověk víc užije hlášky Johnnyho Deppa, který úžasně Ranga nadaboval.

Opravdová kuráž (2010)

Tento film si nezaslouží ode mně nic jiného než potlesk.Výborný scénář, úchvatná příroda a hlavně skvělé herecké výkony, chtěl bych hlavně poukazát na Jeffa Bridgese v roli Cogburna.Po Seriozním muži, který byl trochu slabší se Coenovi u mě opět vyzdvihly jako režisérka elita současnosti.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Tento film je opravdu nejlepší na noc.Spousta gagů a nezapomenutelný doktor Rumack alias Leslie Nielsen, který sice nehraje hlavní roli ale je prostě nejlepší.

Cizinec (2010)

Když sem odcházel z kina, tak sem si připadal že to je docela pohodovej film a klidně ty 3* bych dal ale nasledující den, bohužel hrůza.Milostných scén zde bylo málo (ba skoro žádná), zmatený děj a snad jen krása Benátek je jediný plus tohoto filmu a Angelina už opravdu není nejmladší.

Dirty Mary a Crazy Larry (1974)

Výborná předloha pro Auto zabiják.Spousta skvělých akčních scén a zajímavostí je že dvě byly skoro identicky stejné jako právě v Death Proofu.

Pelíšky (1999)

Nejlepší česká komedie, která krásně vystihuje tehdejší bídná léta.Všichni kdo zde hrají předvedli nejlepší herecké výkony v kariéře.Absolutní špičkou ale je Kodet a Donutil :)))

Smrtonosná past 2 (1990)

I když je to dvojka, tak mě strašně bavilo.Akčních scén neubylo a Bruce Willis je pořád nejlepší akční klasik.