Kruh (2001)

3* za Vrtuli

Jedovatý břečťan (1992)

Je to celé takové nijaké.. nuda střídá náznak akce, která stejně přejde v nudu... i ty dvě-tři rádoby-lechtivé scény skončí dřív, než se stanou lechtivými... ale tak nějak jsem vydržela až do konce

Frekvence (2000)

V hlavní roli dva typičtí američtí klaďasové požárník a policista - odpuštěno, happy end - odpuštěno. Zbývá pěkný film s nápadem.

Velká ryba (2003)

Příjemná milá pohádka - trochu bez spádu, ale zahřeje :-)

Šifra mistra Leonarda (2006)

Co říct... mě se film líbil. Až na ty prapodivné trochu levně působící vizuální triky a to, že zde Tom Hanks působil tak trochu jako autista. Knihu jsem nečetla, možná proto se mi tolik líbil. Nemělo mě tedy co zklamat, jelikož jsem nic nečekala, o nic jsem nebyla ochuzena - i když, jak jsem se později dověděla - spoustu důležitých informací z knihy bylo vynecháno, takže výsledné chápání filmu se může od knihy velmi lišit. Přesto je to velmi pěkný příběh, kterému vévodil herecký výkon Paula Bettanyho.

Šílenec (2001)

Vynikající Samuel L. Jackson (proto 4*) v roli pomateného umělce žijícího v jeskyni. Zpočátku zajímavě řemeslně zpracovaný thriller s prvky mystična, ale slibný začátek dále působí jen jako nedotažený nepropracovaný příběh s ukvapeným závěrem.