Kdo přežije - Čína (2007) (série)

V téhle sérii jsem neviděl všechny epizody , ale určitě to napravím . Vím že nemohu hodnotit sérii aniž bych viděl všechny epizody ( 3 mi utekly ) , ale i přesto mohu říct , že se jedná o jednu s nejlepších sérii . Skvělý hráči , kteří se později dostali do HvV . ( Amanda , James )

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Slabší série téhle show , ale zase to není nejhorší , například taková 5 série se hned nabízí k ruce . Až na jednu kmenovou radu , kde mi málem puklo srdce , tak tahle série patří ke středu hodnocení .

Americký táta (2005) (seriál)

Parádní seriál .. Víc ani nepotřebujete vědět . Víc to zhodnotil tady B!shop

Cleveland show (2009) (seriál)

Kolísám mezi 3 a 4mi hvězdičkami . Nakonec jsem dal lepší 3 . Myslím , že tohle nemuselo ani vyjít a mohli to dát do původního seriálu jako takovou chuťovku , ale občas se u toho člověk baví ..

Druhý dech (1988) (seriál) odpad!

Tak bůh neexistuje .. Protože kdyby existoval , tak tohle by nevyšlo .. Myslím , že si to hodnocení zaslouží ..

Patriot (1998)

Kam ses to dostal Stevena ? Opravdu patří mezi 200 nejhorších filmů a je mi líto , že si do toho spadl zrovna ty . Je mi líto ale nad 35% nejdu ( dvě hvězdičky )

Putování s dinosaury - Balada o Alosaurovi (2000) (TV film)

Nádherný film , který byl přiložen u jednoho časopisu . Dinosauři mě vždycky fascinovali a tenhle film mi to jenom potvrdil , jací to byly úžasní tvorové . 5 hvězdiček za tenhle nádherný dokument z VB

Gran Torino (2008)

Zlatý Eastwoode . Co tě to jenom napadlo natočit tenhle kousek , i když jsme ti za to hodně vděční , že jsi se s námi podělil o tohle mistrovské dílo . Ani jako herec a režisér nezklamal a proto ti uděluji , jako většina lidí na csfd "pět" hvězdiček. (100%)

REC (2007)

V poslední době narážím jenom na Španělské filmy a nedal jsem jim méně , než 4 hvězdičky a ani u tohoto filmu to nebude žádá výjimka :) Tenhle horor si zaslouží na sto procent "pět" hvězdiček a taky mu je dám z cela zaslouženě .

Pohřben zaživa (2010)

Rodrigo Cortés , pro mě byl do teď duch . Natočil opravdu nádherný Thriller , který jsem sledoval celých 95 minut a ani jednou jsem se nepodíval okem jinam , než na obrazovku mého monitoru . V tomhle filmu jde vidět , že i tak velká země nemůže pomoc jednomu člověku v Iráku . Za konec dávám 5 hvězdiček , takže 90%