Miss Granny (2015)

Téma samo o sobě je velmi pěkné, nicméně na chlup to samé natočili v Jižní Koreji o rok dříve (Soosanghan geunyeo ). U čínské verze jsem měla problém sympatizovat s postavami a i hlavní hrdinka se sama o sobě zdála jako posmutnělá verze postavy jihokorejské.

Welp (2014)

Jak zmiňuje Livingdead. Horor výborný a zručně zpracovaný. Hlavní hrdina sympatický mladý herec. Bohužel výsledný dojem sráží nejasná motivace záporných postav.

Kill Me (2008)

Škoda, že Kil Mi se nedrží komediální linie, která mě v první polovině filmu úplně odrovnala. Jak se film překlápí do druhé poloviny a přidává na vážnosti, ztrácí své kouzlo.

3 dny na zabití (2014)

Další výplod dnešní kinematografie, kterému vyloženě škodí přílišná délka. Zlaté časy, kdy nám k zábavě stačilo 1,5 hodiny! Nechápu proč dříve trvalo kratší dobu seznámit se s postavami, rozvinout příběh a přivést ho ke konci a nechápu komu se dlouho trvající film může vyplatit!? Nynější stopáž vede akorát tak k tomu, že jsem zmatena nastavenými scénami a unuděna nelogickými rozhovory filmových postav. Bez všeho toho nánosu by rozhodně lépe vynikly všechny kladné stránky filmu. Tj. konečně Costner na kterého se dá koukat, pěkné akční sekvence (hlavně honička v autech) a můj oblíbený styl humoru z akčních filmů. Nemusela bych se potom pozastavovat nad nelogičnostmi a nesmyslnostmi kterými je protknut celý film. Navzdoru tomu jsem se ale dobře bavila a doporučuji jako lehkou zábavu na večer. 70%

Podfukáři (2013)

Zábavné, ale maximálně nelogické a neproveditelné.

Uvnitř tančím (2004)

Ze začátku jsem se bavila, ale jen do té doby, než začali hrát na city. Pro mě málo uvěřitelné a zbytečně ukníkané.

Mrtví a neklidní (2013)

Trošku hloupé a naivní, ale jinak zábavné a místy dokonce i vtipné.

Sedm psychopatů (2012)

Možná po pár úvodních minutách filmu nabydete dojmu, že se koukáte na kultovní záležitost. Tak to je (bohužel) omyl. To co se děje na plátně postrádá vtip a trochu té nechutnosti, která ke kultovním filmům patří. Možná je to tím, že se vše soustředí spíše na dialogy, které vyznívají v depresivním tónu, a proto si říkáte: "Tak už to probůh dořeš, ať se posunem dál!" I když "V Bruggách" miluju, tímto jsem zklamána.

Země bez zákona (2012)

Nechápu, že již dříve mi nedošlo jaký má Tom Hardy hlasový potenciál. Přistihla jsem se, jak pouze čekám na každou scénu s ním, až prohodí nějaké to svoje "moudro" (i když toho ze sebe v celku nic moc nevysoukal a co řekl nebylo podstatné). Zbytek filmu byl předem daný, takže tam už se nedalo moc očekávat. Některé scény mi - přiznám se - ne úplně došly, nebo mi spíš nedošlo, proč vůbec byly do příběhu vsunuty. Velká škoda nevyužitého Garyho Oldmana, zato oblíbený herec Hillcoata (Guy Pearce) nezklamal. Celkově to tak nějak drží pohromadě, ale....

Rebelka (2012)

Sympatická pohádka, při které jsem stále měla neobytný pocit, že už jsem to někde viděla. Kdo se těšil na pixarovku, bude zklamán.