Slečna bestie (2020)

Velice slušně propracovaná atmosféra slasheru a Vince se opět překonává. K shlédnutí určitě doporučuji, ale vzadu v hlavě mám neodbytný pocit, že tomu něco chybí.

Stud (2011)

Pro mě osobně velký nátlak na psychiku. Po celý film jsem cítila svírání na hrudi a beznaděj. Silný film. Opravdu neskutečný výkon Fassbendera. Když ale přiznám, že jsem byla filmem unešena, budu se cítit jako úchylák. No, ale čtyři hvězdičky vypovídají za vše. Teď hurá na nějakou komedii...

Svobodní se závazky (2011)

Není až tak hloupý jak se na první pohled zdá, nicméně mě absolutně nebavilo koukat se na žvanící postavy. Má vtipné chvilky, nicméně ne natolik, abych ho chtěla vidět znovu. Souhlas Eagles22:-)

Tady to musí být (2011)

Nebudu zapírat, že Paolo Sorrentino není můj favorit. Jeho tempo a způsob vyprávění jde mimo mé chápání, nicméně výkon Seana Penna je heroický a tu pomalou změť obrazů vytrhává z letargie.

Temné stíny (2012)

Postavy ploche. Vtipu malo. Krve malo. Nevim, jak vypadal puvodni serial, ale jestli byl ukol scenaristu napodobit argentinskou telenovelu pak to zvladli na jednicku. Ovsem to neni typ filmu, za ktery chci utracet jakekoliv penize a bohuzel je mi i lito, ze jsem tim zabila svuj cas.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Ani se mi nechce věřit, že se tento film povedl udělat američanům. Nemyslím, že film je až tak romantika, za což ho někteří recenzenti hned odsuzují. Já v něm vidím prostě kluka, který se snaží dát si do kupy život po jistých událostech, které nejsou tak úplně všechny řečené (což je jenom ku prospěchu věci). Nečekaně moudrý a smysluplný film. Logan Lerman super, jsem celá napjatá, co za druh herce se z něj za pár let vyklube. PS: Ocěnuji práci autorů při výběru hudby.

Terapie láskou (2012)

Bezduché, hrající si na oduševnělý druhý "Hříšný tanec", který byl dokonce snad i lepší - a to je co říct! Nechápu co se autoři snažili říct!?

The Haunting (2018) (seriál)

Hned první minuty mě nalákaly na děsivou podívanou, která se však bohužel velmi rychle začala měnit v rodinné drama. Ke konci už mě ani trochu nezajímalo jak vše dopadne, i když potají jsem stále doufala v nějaký wow konec. Ten se jaksi nedostavil a kromě tlačení na slzavou pilu, jsem si nic zásadního neodnesla. Jako televizní drama k večernímu žehlení možná, jako horor ani náhodou neobstojí.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Ach jo. Seriál jsem vždycky sledovala s velkým nadšením. Přišlo mi zajímavé přijít s konceptem, že pobyt upírů na zemi je vlastně normální. Ale čím víc nadpřirozených bytostí se v něm vyskytuje (bohyně, vlkodlaci, čarodějnice, pumodlaci?), tím horší kvalitu má. A poslední série mě v tom utvrdila. Hlavní postava je neuvěřitelně pitomá buranská blondýnka. Asi najali nového scénáristu, který utekl od "Tak jde čas". Nebo se až moc snaží, aby to bylo podobně nesmyslné jako "Twilight". Akorát přidali hromadu sexu. Chudáci herci, ti asi nemusí do práce ani nosit oblečení. Opravdu nevím, jestli mám nervy sledovat další sérii.

Upírův pomocník (2009)

Velmi hezky vykreslený svět zrůdiček. Škoda, že každá postavička vyjde naslepo. Vůbec jsem např. nepochopila, co tam měl Willem Dafoe za úlohu. Chtělo by to více se seznámit s jednotlivými postavičkami. Více rozvést jejich motivace a hned by to byl film určitě aspoň na 4*. Více než o kamarádství - nekamarádství mezi dvěma kluky jsem očekávala, kterak se mladý novic bude seznamovat s jednotlivými obyvateli cirkusu. Místo toho mi bylo naservírováno nudné pošťuchování mezi upíry a vampíry. Spoustu náznaků, že se bude konat to to, ale evidentně nám nechtěli pořádně říci co?! Vsadím se, že někomu v šuplíku visí scénář na druhý díl, nebo rovnou seriál. Možná, že v seriálu by mi řekli více, ale myslím že ani v eventuelním druhém díle by se mi odpovědí nedostalo.