Radmila67

Radmila67

Česko

2 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 11.12.2017
  Pasukkun (TV seriál) (2017)

  Chytneme zločince, který mi zabil dceru? Dostaneme všechny bídáky, kteří nám ublížili? Zaplatí i mocní a bohatí za své hříchy? Rozmotáme klubko korupce? Kdo je kdo? Detektivku, hackera a dívku trpící agorafobií spojí společný úděl, smrt jejich blízkých. S pomocí tajemného "vůdce" se snaží dosáhnout spravedlnosti pro sebe i pro utlačované ve svém okolí. Policie i padouši jim šlapou na paty. Vždycky vše nedopadne tak, jak jsme si to plánovali.

  • 10.8.2017
  Kimgwajang (TV seriál) (2017)

  Kterak se Sung-Ryong Kim (Min Namgoong), excentrický, okázalý, geniální účetní, „pracující" pro podsvětí (mimoto touží emigrovat do Dánska), stane šéfem Kimem oddělení účetnictví v jedné z nejslavnějších korporací TQ Group v Koreji. Vydá se cestou vyšlapanou špatnými skutky, okrade nového zaměstnavatele? Nebo ho paní Náhoda a spolupráce s čestnými lidmi přiměje změnit směr? Jak se postaví k všudypřítomné korupci a iracionalitě v korporaci? Dopadne ho prokurátor se špiónem, co mu jdou po krku? Kdo nakonec bude v lochu?

  • 3.1.2015
  Hwangjereul wihayeo (2014)

  Yi-Hwan (Lee Min-gi) je bývalý profesionální hráč baseballu. Fixloval hru pro sázkaře a ztratil všechno. Boss gangu Sang-Ha (Park Sung-woong), který podniká v lichvě a hazardu, si vezme Yi-Hwana pod svá temná křídla. A cesta do pekel je připravena. Yi-Hwan při ochutnávce moci touží po věcech šéfa, chce jeho pozici v čele stolu i jeho ženu, majitelku baru Yeon-Soo (Lee Tae-im), do které se vášnivě zamiluje.

  • 3.1.2015
  Oishimaen (2008)

  Hyeon-Seok (Lee Min-gi), kdysi slibný muzikant, trpí Menierovým syndromem (hučení v uších, zhoršování sluchu, závratě). Musel zastavit nahrávání a začal žít jako obyčejný člověk. V místní pěvecké třídě učí "ajummas" (tety) zpívat s kbelíkem nad hlavou, aby mohly naslouchat svému vnitřnímu hlasu, který on sám neslyší. Každý den tráví apaticky, přežívá na jednoduchém jídle – odvaru ze syrového vejce, sojové omáčky a bílé rýže.  V neustále hlučném Soulu se začíná dusit. Rozhodne se odjet do Japonska, do Monbetsu, malé vesnice na ostrově Hokkaido, kde chce najít klid. Na nádraží potká veselou Megumi (Ikewaki Čizuru), která jako jediný mladý člověk v místě obývaném staršími lidmi tráví čas kouřením a pitím panáků venku na houpačce. Návštěva mladého cizince je pro ni vítaným zpestřením života. Hyeon-Seok v klidu vzpomíná na staré časy a snaží se podělit o své pocity prostřednictvím hudby, zvuků přírody a při společném jídle. Korejský muž a japonská žena si v tomto filmu postupně otevřou svá srdce při komunikaci lámanou angličtinou. První slovo v japonštině, které se Hyeon-Seok učí je „oishii", což znamená „vynikající". Oba se snaží opravit své rozbité duše a donutit roztát zmrzlá srdce.