Benga v záloze (2010)

Mě to teda dost bavilo. Smál jsem se skoro pořád. Pro mě příjemný překvapení. Po recenzích tady jsem nic nečekal, ale vůbec jsem se nenudil a fakt jsem si to užil.

Záměna (2010)

Film jehož děj je naprosto jasný už ukázky a taky to tak je. Ale druhá půlka je fajn a hlavní scéna filmu je skvělá.

Bastardi (2010)

Tohle je fakt těžký hodnotit. O hereckých výkonech se opravdu mluvit nedá protože ty tam opravdu žádný nejsou, ale ten film je celou dobu zajímavej a téma je výborný. Navíc je to k zamyšlení. Mě se to fakt líbilo. Ale ty herci, to je opravdut k neuvěření. Kdokoliv kdo tohle čte ( jestli to někdo čte ) by jakoukoliv roli tam ( kromě těch bastardů samozřejmě ) zahrál líp a to je jistota.

Sociální síť (2010)

Filmy o skutečných lidech mám nejradši, tohle je ještě dobře zahrané, má to spád, současný téma, fakt dobrý. Stojí to za to.

Machete (2010)

Pri první půlce jsem se trochu nudil i když jsem se smál Rodriguezovejm vychytávkam ( ty střeva třeba :-) ) no a pak to docela šlapalo. Je to plný odkazů na jiný filmy to me taky docela bavilo. A ten jeho ksich :-) k tomu není co dodávat. Docela dobrý.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Rozumim tomu co chtěl natočit, ale takhle by to určitě vypadat nemělo. Ten film je uplně zbytečnej. Pozitivní je snad jen to, že Julia je pořád pěkná. Jinak hrůza. A Javier Bardem je pro mě tak zaškatulkovanej, že jsem jen čekal koho oddělá.