Fotograf (2015)

Roden v životní roli.

Rychlá změna (2013)

Tak tenhle zážitek dlouho nezapomenu, film který je v reálném prostředí s reálnými herci prý z je pouze 20% filmu fikce. A přitom silný, skvěle udělaný i " zahraný", drama, smutný, i jsem se smál. Se směšným rozpočtem. Pro mě Čecha totální exotika. Fantazie. Klobouk dolů

Nebraska (2013)

Náramně jsem si to užil, takhle má vypadat film. Všichni skvělí, nikam to nespěchalo. Velká nádhera a pro mě příjemné překvapení.

Venuše v kožichu (2013)

Mám za to, že to je film, který si Polanski natočil pro sebe. Svoje sexuální představy. Na mě je to příliš.

Kandidát (2013)

Šel jsem na to jen proto, že jsem tady viděl procenta. A byla to chyba. Nicméně super kamera a výprava. Svět businessu a lobbingu očima českých a slovenských filmařů působí spíš jako parodie.

O život (2007)

Nadčasová, lehká a vtipná komedie, dvakrát mě bolelo smíchy břicho.

LEGO® příběh (2014)

Chápu,, že Lego jako značka táhne, ale film nestojí za moc, pořád se tam perou, párkrát jsem se zasmál a dětem se to vesměs líbilo ale je to o ničem.

Chladný jako led (1991)

Jako dítěti se mi to líbilo, po nějaké době jsem nemohl uvěřit, že tahle mega trapárna je stejnej film. Dnes to beru jako úsměvnou výpověď doby. Každopádně Bollywood hadr. A je taky neuvěřiitelný, že už je to tak starý.