Velká nádhera (2013)

Je dobré, že to Italové stále uměj. Oslava života a jeho prázdnoty. Každopádně zážitek.

Vejška (2014)

Mám problém s pohledem staršího režiséra na mladou generaci, který je úplně mimo. Je to škoda,, filmu chybí syrovost. Ale na druhou stranu jsem se vůbec nenudil mám rád starýho i mladýho Vorla, Mádl jako spratek výbornej, Kraus skvělej atd., ale to zpracování tragický a téma zpožděný jako kdyby režiséra ty herci zachraňovali. Abych to uzavřel tak film jsem si užil, ale vlastně nevím ani proč asi ta Praha a ty lidi.

Krásno (2014)

Film je skvělej, víc takových, užil jsem si každou vteřinu. Ondro toč dál :-)

Hon (2012)

Skvělé, husté, strašné, silné, nemám tomu co vytknout ani jsem nedejchal.

Nymfomanka, část I. (2013)

To je opravdu zvláštní film, ale bavilo mě hlavně jak se dokáže Trier koukat na svět odjinud. Skvělé

Ledové království (2013)

Byla to super podívaná bavil jsem se stejně jako děti a ty říkali, že to nemohlo snad být ani lepší.

Nespoutaný Django (2012)

Jsem nadšenej, Tarantino je bůh. Vidět takovej film je pro mě svátek. Tříhodinová lahůdka.

Diktátor (2012)

Tohle je určitě nejlepší co natočil. Takhle jsem se u filmu nesmál ani nepamatuju ( možná u Zohana ) 2 x jsem nemohl dýchat. Je vidět, že je možné to stále posouvat :-) Pecka

Probudím se včera (2012)

Hrozně jsem přemýšlel jestli dát 3 nebo 4 hvězdy, protože je to fakt taková trochu trapárna. Dokonce jsme se o to z Bráchou hádali cestou z kina :-), ale protože jsem se královsky bavil a Mádl byl fakt špica odpouštím to ostatní i ty debilní orbitky a dávám 4. Mádl je démon to je jasný.

Hunger Games (2012)

Docela dobrý, Woody Harrelson zpestřuje, hezká hlavní hrdinka, šlape to, trochu čajíček, ale srala mě ta kamera hlavně v první půlce. Každopádně OK