Donnie Darko (2001)

Přesně ten film, který se nedá tak úplně docenit po prvním zhlédnutí. Já ho viděl už čtyřikrát a po každé jsem ho začal zbožňovat o něco víc :) Úžasný Jake, geniální atmosféra, !!!nejgeniálnější konec!!! a Drew husí kůži nahánějící FUUUUUCK!!!! O:-)

Odložené případy (2003) (seriál)

Všimli jste si, že všechny oběti jsou ti největší dobráci, mučedníci a prostě Matky Terezy?? Ošklivě sentimentální...

Hanna (2011)

O holce, co to sice dokáže pořádně nandat komukoli (i drsnému náckovi v bombru), ale běžný svět zná jen díky našprtaným definicím, které do ní celý život, v dřevěné chajdě kdesi za polárním kruhem, tloukl její učitel a velitel. Vlastně ne, milující otec... Lehce slabší scénář, ale skvělá režie by vydala za 3 hvězdy. Ale za ten parádní soundtrack dávám 4!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Není to dokonalé, já vím, ale rozhodně mám díky poslednímu Harrymu za sebou nejemotivnější zážitek, jaký jsem v kině zažil. A to pak na všechny chyby, řádně nevyužité scény apod., kašlu.

Život v jednom dni (2011)

Jestli vám taky někdy hlavou běhá myšlenka "Co asi právě dělá zbytek světa, když já zrovna...", tak by se vám tenhle film mohl líbit. :) Mně se totiž fakt líbil! Pokud to někoho nechytne tak jako mě, tak by alespoň mohl ocenit ten skvělej nápad!

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Zaplať pánbůh, že se tohle jistě nedostane jinam než na české a slovenské obrazovky. Takhle zmrvit Wipeout dokážeme jen my. Moderátor, "celebrity", milion zpomalených záběrů, rozhovory... No co to je?! Jsem fakt zvědav, jestli tohle celé dokoukám.

Až tak moc tě nežere (2009)

Skutečně milý film :) Ze začátku se tváří jako další laciná "romantická" slaďárna, ale ne, tohle má v sobě něco víc. Jen kdybych to "něco" uměl pojmenovat :)

Storm Warning (2007)

No teda! Už dlouho jsem neviděl takhle dobrý horor... Konečně jsem viděl sympatický pár ve středním věku a ne partičku postupně umírajících teenagerů. K tomu opravdu statečná ženská, která se ze zdánlivě beznadějných situacích dostává poměrně uvěřitelným způsobem. A hlavně celá atmosféra toho filmu! Opravdu jsem se bál. Dokonce i ta bouřka, při které se film odehrává, má svůj smysl. Konec je sice tak trochu pro efekt, ale co... 8/10 :)

Kult hákového kříže (1998)

Nevim, jestli jsem některý scény špatně pochopil, ale ty zpomalený záběry mě tam opravdu sraly! Např. ta scéna, kdy hráli basket o hřiště, mi přišla vyloženě trapná. Ovšem ty 3 hvězdy za Nortona (ten má vždycky jednu jistou) a za tak nějak objektivní úhel pohledu na věc.

Pařba ve Vegas (2009)

Možná jsem to neměl dělat, ale přečetl jsem si o tomhle filmu pár kladných komentářů a očekával jsem od tohoto né moc zajímavého námětu alespoň skvělý humor. Jenže "hlášky" a "vtipy" byly trapné, konec od začátku jasný a navíc ještě ta příšerná hudba! A ty fotky při závěrečných titulcích??? I já během pátečních nocí nafotim vtipnější a směšnější fotky! No zkrátka... Znám hafo lepších a hlavně VTIPNĚJŠÍCH komedií.