Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

V podstatě stéjně dobré jak jednična, ale něco málo tomu chybí alespon že má navíc kvalitnější technické zpracování, které se podle mě od minule zlepšilo. ( 23.10.14/MAC )

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Oddychovka jak řemen. Krátká, jednoduchá a na nic si nehraje. A v tom bylo to kouzlo. Ale ikdyž je to taková skvělá oddychovka, mněla podle mě navíc a ten námět šel rozvinout. ( 23.10.14/MAC )

Bod zlomu (1991)

Naprosto skvěle odvedená kriminálka a až divně průměrná. Chci říct je to vynikající, jenomže nemá v sobě něco osobnějšího a nebo originálního. Je to škoda. ( 21.10.14/MAC )

Chraň nás od zlého (2014)

Ze začátku opravdu báječný horor s jedinečnou atmosférou, která se udržovala po celou svou délku, ale postupem času ta hororovost vymizela a příběh nebyl nikterak zajímavý. Takže jsem se dvě hodiny díval na relativně nudný příběh s jedinečnou hororovou atmosférou. Trochu se ty dvě věci bijou nemyslíte? ( 19.10.14/MAC )

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Druhý díl je na tom v podstatě na stéjné úrovni jako ten první, jenomže vizuální a technické prvky tomuto filmu ubraly. První díl se dle mého základal na jednoduchosti a celou dobu na ní stavěl a to se mi líbilo. Toto pokračování mi přišlo takové přeplácané, ale pořád dobré. Kdybych viděl poprvé tento díl, tak by se mi možná líbil i více tento. ( 17.10.14/MAC )

Toy Story: Strašidelný příběh hraček (2013) (TV film)

Tento doplnkový díl Toy Story byl sice dobrý, ale to je ten problém od PIXARu by člověk nečekal něco jen dobrého. První polovina nesoucí se v hororovém stylu byla skvělá, ale ta další, která si jen tak sklouzla do klasického formátu už ne. ( 10.10.14/MAC )

Nepřemožitelný (2006)

No, filmy tohoto stylu nemusím a když nemají žádnou motivační nebo jinou hodnotu tak je nemusím už vůbec a pro tento film to platilo obzvlášt a Mark Wahlberg tomu taky nepomohl. Disney by se měl radši držet toho co umí a naštěstí to v současné době dělá. 10.10.14/MAC )

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Nové Sin City je pro mě zklamáním a to hlavně z důvodu že v sobě neschovává nic nového hraje na stéjnou notu jako v prvním díle, jenomže první díl znamenal alespon pro mě převrat, ale toto pokračování i přesto že je schováno ve stéjném kabátu neschovává v sobě to samé kouzlo. Ano má své světlé chvilky, ale jsou to jen chvilky a ani jeden ze všech tří příběhů není tak jak bych si představoval . A vizuální ztvárnění tady nebylo tak moc efektivní jako v minulém díle. ( 4.10.14/PC )

Dějiny násilí (2005)

Zpočátku hezky se rozjíždějící napínavý příběh, jenomže po nějáké době se příběh tak něják uzavřel a neposouval se dále. Nebýt toho mohl z toho vzniknout zajímavý film. ( 24.9.14/MAC )

Na hraně zítřka (2014)

Nebudu lhát že je to poměrně originální a dobře technicky zpracované ,jenomže problém který tento film u mě zkýtal byl ten že jsem si při těch nekonečných flashbacích říkal, co to sakra je? A to je ten problém, nevěděl jsem co mám od tohodle filmu čekat takže jsem si ho nemohl plnohodnotně užít, ale aspon jsem se u akčního filmu po dlouhé době více zasmál. Takže by bylo dobré si tento film pustit podruhé a už vědět co čekat, neříkám že při dalším shlédnutí kompletně změním znázor na tento film, ale budu ho vnímat lépe. ( 20.9.14/MAC )