Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 10 bodů
grindsnake
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Horor
Drama
Akční
Komedie
Krimi
film
seriál
koncert
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Francie
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Predátor
(1987)
Vetřelci
(1986)
Batman
(1989)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Forrest Gump
(1994)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Saw: Hra o přežití
(2004)
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
Texaský masakr motorovou pilou
(1974)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(17)
ScreamJay
matestlust
Terminus
Ekkan
Avari.73
giovanni3
Stuckmajstr
wollo
Daja89
HCdracice
Bercuss
pajjulka
Katerina8
Vera91
Omen
guitarV
Jane90
Časové pásmo bylo změněno