Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Animovaný

Oblíbené filmy (10)

Thor: Ragnarok (2017)

Předpremiéra 25.10.2017. Film na který jsem se těšil dva roky. Hltal jsem každé info, sice mně hodně překvapili první recenze atd. ale nenechal jsem se odradit. Film byl skvělý a mně se dokonce líbil tak že to dotáhl na 1. místo mojí top 10. Budu se úplně vyhýbat veškerým spoilerům. Hemswort jako vždy v této roli skvělý, Blanchett jen potvrdila jak dobrá je, Hiddlestone taky super a celkově podle mně výkony hodně nadprůměrné. Nejvíce mně ovšem překvapil Waititi. Jak režií tak svou rolí Korga. Nikdy jsem od něj nic předtím neviděl a tímhle filmem mně hodně potěšil. líbil se mi hlavně vizuál i to že tvůrci se nebáli velkých změn (hlavně na Thorově postavě samotné). Podle mého nejlepší Marvelovka a doufám že tržby budou hodně vysoké a lidi budou chodit. Každému můžu jen doporučit.

Muž z oceli (2013)

Viděno 18.6.2013 v předpremiéře v Cinestaru v Ostravě - ve 3D s titulky. Ani nevím jak začít....asi tím že ještě sbírám čelist ze země. Nikdy jsem neviděl epičtější a lepší film než Man Of Steel. Myslel jsem že Batmanovskou trilogii netrufmne nic, jenže stalo se. Nic tomu filmu nechybělo. Visuál byla nádhera, bojové scény rovněž atd atd.Líbily se mi jak herecké výkony tak příběh a všechno ostatní.(Výkony herců jako Cavill,Shannon,Costner, Crowe.....prostě skvělé) A nechápu co mají kritici proti Cavillovi......on je pravý Superman, bez urážky ale ani Reeve ani Routh mu nesahají po paty. Prostě úžasné. Doporučuji každému ať se vidá do kina a nejlépe s titulky. Něco úžasného. Okamžitě film zařazuji na 1. misto mého žebříčku. procentuální hodnocení ani není třeba------100%

Temný rytíř (2008)

Jelikož jsem velký comicsový fanda tak jsem se na tenhle film těšil. Byl jsem na něj v kině. Zážitek byl naprosto super. Film byl skvělý ve všech aspektech(hudba,postavy,zahraný,stylizace aj.) Hlavně bez dabingu. Heath Ledger byl v roli Jokera nejlepší. Úžasně zahrané. Christian Bale pro batmana naprosto vhodný herec. Po filmu Warrior nejlepší film. 99%

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Njelepší Artušovská adaptace. Ritchieho verze se mi opravdu hodně líbila. Hlavně styl výpravy příbehu, a vůbec mi nevadilo více fantasy podání příběhu. Hodně lidem se nelíbil a hlavně v kinech celkem propadl což naprosto nechápu. Myslím že po druhém shlédnutí by lidé film více docenili. Casting se podle mně taky hodně povedl, hlavně obsazení Hunnama byla perfektní volba. Bojové scény, triky a vše ostatní také na vysoké úrovni. Všem tedy doporučuji a nenechte se odradit kino tržbami a ohlasy.

Interstellar (2014)

Abych to vzal od začátku. Jsem fanoušek Nolana, jeho Batmanovská trilogie je prostě fantazie. Takže na Interstellar jsem se těšil od doby co jsem o něm četl první článek. To mně dostává k tomu že každý trailer jsem viděl několikkrát takže do kina jsem šel natěšený a s tím že zhruba vím co se bude ve filmu dít. Jenže už v polovině filmu mi došlo jak je Nolan opět geniální. Trailery vám ukázaly možná tak 30% z filmu a na zbytek budete jen zírat. Hodně dlouho jsem neviděl film ze kterého bych měl hlavu jako glóbus :D Opravdu ty necelé tři hodiny pak chvíli zpracováváte ale to je dobře. Triková a celkově vizuální stránka filmu je úžasná. Scénář jak už jsem říkal je skvělý , ale hlavně ty herci. McConaughey opět ukázal že je klasa a ostatní od Cainea až po Damona taky skvělí. Nezbývá než dodat že je to opravdu filmový zážitek který se podle mně navždy zapíše do dějin kinematografie. 98%.

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Na tento film jsem se těšil od první chvíle co jsem četl že se natáčí. Nejen jako fanda komiksů ale i filmový fanda. Začnu kritikou jelikož věcí které se mi ve filmu nelíbili, bylo málo. Zaprvé se mi nelíbil vzhled Doomsdaye. Nevypadal vůbec strašidelně, měl být více jak v komiksech. Druhá věc která mi vadila se taky týkala Doomsdaye, konkrétně toho jak málo byl využit, ale chápu stopáž byla dlouhá a nemohlo se do filmu dostat vše. To by bylo to co se mi nelíbilo. A teď ke kladným stránkám filmu. Naprosto nechápu lidi kteří tenhle film tak shazují. Ano je to typický SNYDER, ale jako komiksový fanda musíte jásat. Ano lidí neznalí komiksů zřejmě nebudou film chápat, ale bohužel je to film spíše pro fandy komiksů. K obsazení : říkal jsem to dříve říkám to teď Cavill je SUPERMAN. Ať už vzhledově tak konečně i muskulaturou (nic proti Reevemu ale ten vypadal směšně oproti Cavillovi).Ben Affleck, páni, nebyl jsem skeptický když jsem viděl že je nový Batman, jako jeden z mála lidí jsem byl rád. A měl jsem pravdu. Vyloženě jsem si jej jako Batmana užíval. Eissenber, skvělý. Jeho Lex Luthor byl prostě špička. Gal Gadot mi moc jako Wonder Woman nesedí ale budiž. Takže abych to shrnul, pro mne skvělý film a doufám že lidi jej nebudou shazovat jen proto že jsou neznalí komiksů.

Thor (2011)

Úžasné. Jeden z nejlepších filmů vůbec.Užasná comicsová adaptace. Chris Hemsworth jako Thor byl úžasný. Skvěle vybraný herec. Marvel odvádí skutečně prvotřídní práci. Od filmu jsem čekal hodně. A překonal mé očekávání. Příběh filmu super, efetky,huba,prostě vše. Nezaslouží nic míň než 97%.

Reklama

Reklama