V jako Vendeta (2005)

Já tam tu atmosféru prostě neviděl, nemůžu si pomoct. Při srovnání např. s Potomky lidí vychází Vendeta ve všech ohledech jako poražený film. Na druhou stranu, rozhodně nejde o žádný průšvih, líbilo se mi, že film zdaleka nebyl jen o akci. K tomu výborně hrající Natalia Portman a Hugo Weaving, který dokazuje, že hrát dobře jde i bez obličejového pitvoření.

Výplata (2003)

Ne ne a ne! Tohle vůbec není hodno nést spojitost s Dickovou předlohou. Tenhle film se totiž nepovedl strašným způsobem.

Rozhlédni se, člověče (1998) (seriál)

Tohle se opravdu povedlo. Krásné záběry, které i ve mě - zatvrzelém odpůrci turistiky, vyvolaly chuť ty rozhledny navštívit.

Zpět k pramenům (2005) (seriál)

I tohle je bezesporu zajímavý nápad. Už to ale není tak ojedinělé a skvělé jako rozhledny. Záběry jsou moc pěkné, komentáře Munzara bych taky snesl, ovšem tu naprosto příšernou písničku už ne. Jen kvůli ní dávám za **.

Paměť stromů (2003) (seriál)

Připitomnělá průvodní píseň a povětšinou nudné žvásty jsou občas přebity povedeným záběrem. Na pravidelné sledování bych to (oproti cyklu s rozhlednami) neviděl.

Jsem agent (2002)

V podstatě blbost což by nebylo nejhorší, kdyby byla vtipná. Nestalo se a tak jsem si užíval aspoň Famke Janssen.

Nejistá sezóna (1987)

Silně nadprůměrné - ostatně jako téměř všechno od cimrmanů. Pro fanoušky naprostá bomba.

Poslední sezona (2006) (seriál)

Vydržel jsem 3 díly a popravdě jsem nevěděl jestli se mám "dramatickým zápletkám" smát nebo brečet. Dialogy používané na ledě musely rozesmát každého, kdo hokej někdy hrál nebo se na něj díval. Jediným plusem seriálu je ta blonďatá nymfomanka:)