Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Latcho Drom (1993)

Dokument, ktory ukazuje rozne staty, kde sa Romovia usadili a teda nasledok toho mal vpliv aj na ich hudbu. Bolo to fajn az na jednu vec. Preco na SK tocili iba jeden klip? To tam nenasli ziadnych muzikantov? Klipy z Indie tam su cca. 20 minut, Rumunsko cca. 15 minut, Spanielsko cca. 30 min a Slovensko iba 2-3 minuty?!

Amadeus (1984) odpad!

Odpad! toto, ze je Oscarovy film?!! Skor by sa to malo volat Salieri, ako Amadeus. Tento film si robi vyzmech z virtuoza! Same intrigy, hnev a ziarlivost.

Kapela (2018)

Jeden z najlepsich dokumentarnych filmov. vobec. Chcelo by to nejake pokracovanie :)

plakát

Lucky Louie (2006) (TV seriál)

Po skvelom pilote som rozhodol pozriet si cely serial. Moje hodnotenie je asi take: Nuda, trapne, trapas, nuda, trapne, trapas.. Vysoke hodnotenie iba za to, ze sa tam nadava a cele je to skazene.

plakát

Pan kritik (2014) (TV seriál)

Prva seria super, druha moze byt a tretia odpad.

plakát

Probudím se zase včera (2014)

Nuda, nuda, nuda... stacilo vydrzat den bez ....... a dockal by sa dalsieho dna. Potencial to malo, ale uplne to zbabrali.

plakát

Poslední chlap na Zemi (2015) (TV seriál) odpad!

Tento serial mal skvely potencial, ale tvorcovia sa rozhodli, ze koncept serialu zmenia.

Zakladatel (2016)

Taketo filmy by sa tocit nemali. Reziseri z toho chceli spravit motivacny film typu: The pursuit of happyness a dalsie podobne snimky. Akoze ''Chod za svojim snom''. Len, ze problem je, ze Ray Croc zakladatel McDonalda nebol. Privlastnil si cely ich koncept a v podstate ich okradol o miliony, ktore by dostavali do dnes aj ich potomkovia. Smutny film a este smutnejsi koniec.

plakát

Vinnetou (2016) (TV seriál) odpad!

Nic v zlom, ale Old shatterhand ma byt silny, nebojacny, charizmaticky hrdina ako bol Lex Barker. Toto tu je proste odpad! Nic viac, nic menej.