Con Air (1997)

Skvělý film z doby, kdy ještě Nicolas Cage nebyl vyloženě k smíchu a uměl si vybrat akční film. Společně se Skálou vrchol žánru, na který nynější ačkňárny (včetně expendables) ani zdaleka nemají. Bruckheimer uměl pobavit. 9/10

Legenda Thierry Henry (2008) (TV film)

Jako fanouška Arsenalu mě tenhle dokument nemohl nechat klidným. Thierry Henry je pro mě legenda a jeho cesta fotbalem byla pro mě celoživotním zážitkem. Snad se k nám ještě jednou vrátí. 9/10

Smrtonosná past (1988)

Příjde mi nestoudný koukat na Die Hard až tento rok, ale co už. Od filmu jsem dostal přesně tu poctivou akcičku, kterou jsem chtěl a navrch jsem k tomu obdržel i super atmosféru a humorné dialogy. Zkrátka lepší akční film jsem poslední dobou neviděl a domnívám se, že lepší už ani Bruce nenatočí :) Společně s Posledním skautem je tohle jeden z nejlepších akčních filmů vůbec. 10/10

Matrix Reloaded (2003)

Může být film postavený jen na akci a elektronické hudbě skvělým filmem? ano, evidentně může. U Wachovských rovnou vždy. Obsah sice značně pokulhává, jako upgrade jedničky to ale beru, a i proto jsem si Reloaded velmi oblíbil a často zdobí mé hudební výběry. 9/10

Nespoutaný Django (2012)

Nikdy jsem neviděl negra na koňi, stejně jako jsem neviděl tak dobrý film. Napoprvé jsem sice cítil mírné rozpaky, nicméně jak všichni dobře víme, Tarantinovy filmy zrajou každým dalším zhlédnutím. Zkrátka westernova pecka okořeněna skvělou hudbou a herci, ve které se nestihnete nudit a a na své si příjdou i fanoušci Kill Billa. 9/10

Poslední skaut (1991)

Poslední skaut obsahuje přesně to co mám nejraději - drsný humor a s ničim se neseroucí akcí. Pokud to máte taky rádi, chcete vidět Chloe Moretz devadesátých let, neserte se s rozhodováním a prostě se na to podívejte. Je to hodně dobrý. Osobně jsem tu zaslechl snad ty nejvtipnější špeky v mém životě. 10/10

Mikulášovy patálie (2009)

Ti Frantíci jsou fakt skvělí. To z jakou elegancí dokážou pojmout některé drsnější vtípky mě opravdu fascinovalo. Jináč film pěkně utekl a ani chvíli jsem se nenudil. Ten francouzský styl točení se mi vždycky líbil. Měli ale natočit dvojku nebo seriál. Jeden film je pro tak zábavné příběhy málo. 9/10

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Šílení asiati opět na scéně. Dlouho jsem to nepobíral, ale stojí to vážně za to. Úchylné a zábavné zároveň.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

To je aspoň soutěž! Měli by to frantíci obnovit, a to co nejdříve...

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Ne že bych se vždy skvěle bavil, ale improvizace je to naprosto úžasná! Česká partička mi každým zhlédnutím "Whose Line Is It Anaway?" leze čím dál víc na nervy.