Prolomená stezka (2006) (TV film)

Zvyky a tužby žen jsou pro mě záhadnější, než egyptské hieroglyfy. Uncle Print

Cesta do fantazie (2001)

Len pri minime filmov sa mi podarilo zaspať viac než 3x. Táto rozprávka patri medzi ne. Nuda, nuda nekončiaca nuda...

Camelot (2011) (seriál)

Po prvej časti som aspoň dúfal, že by z toho niečo zaujímavé mohlo byť no po druhej časti bolo viac než jasné, že je to ďalšia hlúposť ala Xena. Prvú sériu som dopozeral, ale druhej už verný veru nezostanem :-(.

Drive Angry (2011)

Celkom netradičný film, ale čo môžeme od Cagea v posledných rokoch očakávať :-D? Niekedy tie 3D filmy vyzerajú v obyčajnom podaní celkom smiešne. Fichtner nemal chybu ako tam nabehol na tom prepravnom aute takmer som sa popukal od smiechu. Ale tak za Amber Heard si ten film tretiu hviezdičku zaslúži.

Modré z neba (2008) (pořad)

Niektorí ľudia by sa tu nad svojimi komentármi mohli trošku zamyslieť (niektorí aj trošku viac). Táto relácia nie je na to, aby Vás pobavila. Je tu nato, aby sa pomohlo ľuďom, ktorý to v živote nemajú alebo nemali ľahké. A iba úplný nevychovaný ignorant, ktorý vyrastal v materiálnom blahobyte môže takúto reláciu ohodnotiť tak ako niektorí z Vás. Ja len ľutujem, že takýchto relácii v Československu nie je aj viac. Pri pohľade na túto reláciu som videl aj tých najtvrdších chlapov roniť slzy ako malé deti. Samozrejme emociálnym mrzákom radím nepozerať, pustite si radšej Kosti či CSI.

Na Západ (2005) (seriál)

Podľa môjho názoru najlepšie spracovaná westernová miniséria súčasnosti. Neukazuje iba zidealizovaný svet divokého západu ako ho podávali niektorí spisovatelia tohoto žánru, ale ukazuje aj rôzne kruté nástrahy divočiny a života osadníkov a indiánov ako ho opisujú dejiny tejto doby. Vynikajúca atmosféra, krásna príroda a strhujúci dej.

Il maresciallo Rocca (1996) (seriál)

Príjemný taliansky nízkorozpočtový seriál, ktorý som v detstve veľmi rád pozeral. Samozrejme v porovnaní s americkou produkciou vyznieva ako paródia na talianských carabinierov, no mňa si svojimi zaujímavými príbehmi a nezabudnuteľným Gigim Proiettim získal. Škoda len, že ho STV nedáva v prijateľnejšom čase. Určite jeden z najlepších quasi mafiánskych seriálov.

Bastardi (2010)

Myšlienka dobrá avšak prevedenie hrozné. Za tu myšlienku maximálne hviezdičku.