Kdo přežije - Thajsko (2002) (série)

Já osobně tuhle řadu řadím mezi průměrné (zatím viděno 1-8 a 13). Když to prostě budu brát jak mě bavila, tak je lepší jak Afrika nebo Markézy... Bohužel nenabízí tolik zajímavých hráčů na které byste vzpomínali jako třeba na Colbyho z Austrálie, Ruperta z PI nebo Riche z Bornea. Ale jeden hráč/ hráčka se objeví ještě v All star serii, proto určitě stojí za zhlédnutí.

Bulšit (2001)

Trestejte mě, ale já se bavil. Svého času jsem jako puberťák sledoval filmy, které to paroduje. A v tomhle jednom jsem si je všechny připomenul. Krásná ukázka všech možných klišé, těch nejtrapnějších a nejčastějších vtípků, i trefný poukazování na slabost humoru předloh. A k tomu naprosto boží Chyler Leigh, ta kráva s brejlema a ohonem. Ten Film má jedinej účel, udělat si srandu ze svejch předloh a z jejich diváků. A víte co? Vychází to, a i proto takový hodnocení. Málokdo to totiž zkousne :-)

Černý jestřáb sestřelen (2001)

úžasná podívaná, skvělá hudba, výborná práce Ridleyho Scotta, myslim že tenhle film je asi ten nejlepší válečnej film vůbec. Možná se zdá, že to je propagace US Army, že to má náborovej podtext a možná ho to opravdu má, ale já ho tam nevidím, vidím na jednu stranu zbytečný boj, na druhou vidím boj za spravedlnost, ale záleží na vás jak ten boj budete vnímat. PS: Jediný co se tomu dá vytknout, že i přes více shlédnutí se pořád hůř orientuju v postavách, ale i to tomu dodává na atmosféře, utváří to ten správnej chaos, kterej je v tomhle filmu skvělej a drží vás v napětí, Jednoznačně 5*.

Donnie Darko (2001)

Začínám se bát králíků.

Kdo přežije - Afrika (2001) (série)

Tahle série mě ničím moc nenadchla. Od určité chvíle vidíte jasně, kdo má jaké šance kam dojít a to se od sloučení vůbec nezměnilo, nepřišel žádný zajímavý obrat a ke konci už to prostě nudí. I tak se zde zrodili tři zajímaví hráči, kteří se ukážou v All Stars Survivoru. Jedna hvězda navíc za vítěze, podle mě je mezi několika v historii soutěže, kteří si to opravdu zasloužili.

Kdo přežije - Austrálie (2001) (série)

Borneem to začalo, a v Austrálii to výborně navázalo. Série se spoustou výborných hráčů, i když někdy pořád trochu naivních. Ale to všechno okolo je opravdové. To čemu dnes těžko věřím při sledování nových řad, to je tady reálné. Pokud jste se někdy rozmýšleli jestli byste do Survivora šli, tak po Austrálii pochopíte, že jsou i důvody to nedělat. Prostě Outback je Survivor se vším všudy, i tak ale musím jednu * ubrat. Menších důvodů proto je víc, hlavně nečekaný odchod jednoho z největších favoritů.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Myslim že společně s Oslíkem ze Shreka jedny z nejukecanějších postav který kdy mohl divák vidět v televizi. Vzhledem k tomu, že já sám se naprosto vyžívám v tom zahrnout posluchače tolika slovy, která jsou ve větě vlastně zbytečná (stejně jako postavy ze seriálu) si seriál naprosto užívám. Vlastně tohle byl pro mě vzor. Říci něco co by se vešlo do 10 vteřin minutovým monologem a přitom nedat šanci oponentovi reagovat :-) ten seriál je postaven na dialozích a vůbe to nevadí, protože je to fakt skvělý:-) Když přidám neskutečně "hot" matku Lorelai, kterou její dcera Rory (krásou) dožene asi až v páté řadě; výborné postavy jako Michela, Paris, Kirka, Luka nebo Jesse, kteří jsou všichni výborně zahraní, nepřipadá v úvahu nic jiného než pět hvězd

Kdo přežije (2000) (pořad)

Od prvního dílu mě to dostalo, celá řada pro mě měla jen jeden mínus a to ten že princip hry zde pochopil jeden jediný člověk a to ten kterému sem nefandil. Při druhém sledování už jsem mu ale začal přicházet na chuť, a ačkoli jsem stále více fandil naivkám z Pagongu tak s vítězem jsem absolutně spokojený ! Ovšem za Borneo dávám 4*, 5* je za pořad jako takový.

Requiem za sen (2000)

dokoukal jsem to z povinnosti, nebavilo me to. Jedna * za hudbu, a jedna * za to ze i kdyz se mi to nelibilo, tak jako film to bylo natoceny dobre. Ale muj salek caje to proste neni. Od Aronofskyho radsi Cernou labut

Hornblower - Vévodkyně (1999) (TV film)

Nejslabší ze všech dílů. Není to série o námořníkovi jen tak pro nic za nic. Jakmile mu seberete vodu a loď je poloviční asi jako Bobek bez Boba.