Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Přemýšlel jsem zda dát 3 nebo 4.Líbí se mi ten náhled dovnitř a komentáře,ale na druhou stranu mi to přijde dost takové syrové,ač i to se mi líbí.Hodinka na toto téma mi přijde ideální,a ukáže celkem dost,i přes to si myslím že to není vše.Nejlepší je znázornění vybrátory.Všichni to jsou jen hračky a laciné ku*vy,které pro slávu udělají vše,a to nejen rádoby celebrity,ale i jak konec ukazuje samy lidi z bulváru

Hvězdný prach (2007)

Ten film je založený hlavně na grafice a super snímcích v překrásných prostředích.Být menšího rozpočtu,myslím že by film měl o dost horší hodnocení.To hlavní,jenž je příběh však nemá kromě fantasy,sci-fi a tak podobných prvků nic co by mě pobavilo.Jako knížka je to určitě o dost lepší,protože je tam spoustu nepřirozených věcí co si člověk musí představit a to je na knížkách právě to fantastické,to zapojování vlastní fantazie atd...

Paprika (2006)

V tom filmu se dá lehce ztratit díky přecházení z reality do snu a naopak,ale největší paseku nadělá pozdější propojení snů a reality se sny.První film který se mi líbil více po druhém zhlédnutí,díky kterému je to vše přehlednější.

Idiot (1951)

Dost zajímavý román.Dvě ženy se přou o hloupého,ale za to laskavého a milého muže.Mě film nijak moc nenadchl.Líbí se mi závěrečné vyústění,a prostě to tak je,dobré lidi v tomto světě nečeká nic snadného a většinou ani nic dobrého.Za peníze si lásku nikdy nekoupíte.

Příčesky (2007)

Ano krása není všechno,a ten šíleně blázniví smysl pro humor Shion/a Sono mě dostává.

Sedm psychopatů (2012)

To propojení jak spisovatel píše o 7 psychopatech a zároveň prožívá příběh se sedmi psychopaty mě dostalo.Zábavný film nesnažící se něco říct,s vtipnýmy scény.

Kanibalové (1980)

Super ukázka toho jací lidé prostě jsou.

Ohňostroj (1997)

Další film pana kitana,s pomalým a zároveň docela nevyspytatelným dějem.Je to dost realistické a ten konec se mi líbil. :)

Dívka z Pekla - Futakomori (2006) (série)

Je to zbytečně moc dlouhé.Ten hlavní děj se prostě vleče příliš pomalu,ale závěr zase nezklamal.