Akira (1988)

Tak tohle anime jsem né že až úplně nepochopil, ale dává mé hlavě o čem je poměrně dost zabrat. Možná díky tomuto né zcela pochopení a častému tápání o co jdetoto anime hodnotim oproti jiným o dost nižším skóre.

Survive Style 5+ (2004)

Mě ten film, prostě tak humorný, jako vám nepřišel. Ano, film občas vtipný byl, nicméně jsem ze židle smíchy nepadal. 3* jsem nakonec dal díky odkazu filmu. Měli by jsme žít s tím co máme, a když nastane nějaká těžká situace, měli by jsme udělat změnu a nehledat nějakou hloupou výmluvu či jiné řešení(Jako například zabít svou manželku :D ). Později byjsme totiž mohli litovat že jsme nehledali změnu, ale od problému jsme akorát utíkali.

Kirišima, bukacu jamerutte jo (2012)

Líbí se mi odkaz filmu. Já sám jsem kvůli aktivitám jako jsou ty ve filmu promarnil velkou část života. Bohužel samotný film mě spíše nudil. Slabé 2*.

Ledová archa (2013)

Pro co by jste se rozhodli, zachovat lidstvo, nebo zachovat lidskost? Film má také co říct, ale myslím si, že nám pomocí tohoto filmu mohlo být sděleno více. Nicméně nám sděluje dostatek na průměrný až nadprůměrný film. Hodně silné 3*. Dlouho jsem přemýšlel zda dát 4* a po znovuzhlédnutí měním na 4 * * * *

Pečeť vraha (2003)

Film se rozjížděl opravdu pomalu, ale mě to v podání jako je toto vůbec nevadí. Nerozumím lidem co si stěžují že na konci vlastně nic nezjistí. Je to podle skutečné události, tak proč měnit něco co se stalo ve výmysli ostatních lidí? Já osobně jsem za ten konec rád. Člověk aspoň ještě po filmu pořád přemýšlí. Byl to on nebo ne? Je pořád ještě stále na živu a žije si mezi lidmy jako by se nic nestalo? Dále nerozumím lidem co si stěžují na jejich praktiky. Především na to jak jsou nerealistické. Chtěl bych vidět vás na co by jste přišly.

Matka (2009)

Začátek filmu nemusí některé lidi zrovna zaujmout. Jenže po tomto začátku následuje děj se spousty zvraty a také ukázkou toho co být matka velmi často znamená. Autor krásně ukázal jak matka nedá na svého syna dopustit, a je schopna zajít daleko až ke svému sebezničení.

4Gyoshi churi yeongyeok (2009)

Některé scény jsou pojaty velice nerealisticky až komičně. Příběh je hlavní klad tohoto filmu, ale bohužel zápory přebývají.

Pieta (2012)

Tento film úžasně ukazuje jakou mají peníze hodnotu, a jak je důležité vychování.

Wood Job! (2014)

Tenhle film mi klade jednu otázku. Žijeme správně? Tím myslím to, jak jsme závislí na moderní technice atp. Je to úžasné téma, ale nakonec mě film celkem zklamal. Tohle téma šlo určitě využít více. Komedie mi v tom naprosto chyběla. Zasmál jsem se zhruba 2x za celý film. Myslím, že by film neměl být moc označován jako komedie, ač se o to film pokouší. Určitě by filmu prospěl více propracovaný děj. Jedním z plus je krajina, člověk se tou krajinou prostě kochá. I co se týče krajiny, myslím si že zde mohlo být více záběrů přímo na tu krásnou krajinu. Největším plus pro mě bylo srovnání moderního světa s tím vesnickým :)

Doo beoneui kyeolhoonsikgwa han beoneui jangryesik (2012)

Čekal jsem hrozně moc víc.Myslím že na tohle téma to mohlo být o hodně víc vtipnější,takže nechápu označení komedie.Když to vezmu jako nekomedii,tak nějaké spády to má,nicméně mi to přijde čast otakové nezábavné a suché(ty komediální momenty by tomu asi hodně pomohly).Líbí se mi,že se korejci snaží dělat něco s tim hejtem,ale je to všude na světě.