Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Je to dobrý, ale od 5.série už dokola opakující se, seriál. Přátelé v tomhle, kromě vztahu Rachel a Rosse, byli mnohem lepší.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Seriál, který mě i přes veškeré trapné momenty, baví. A strašně moc.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Mám spoustu skvělých zážitků s touhle rodinkou, jenže některé epizody prostě nejsou tak skvělé. Přesto se rád opět podívám na některé epizody a rád si poslechnu nezapomenutelný dabing.

Určitě, možná (2008)

HIMYM sleduji, ale tohle vyprávění mi přišlo jiné, víc hrající na romantickou stranu. Všechno do sebe pěkně zapadalo a politika mi nekazila dojem. Škoda Rachel Weisz - její role mi přišla super, ale ona sama na mě působí špatně. Prostě je to jedna z mých neoblíbených hereček. Plný počet hvězdiček za to dát nemůžu - bránici to netrhalo, oči nerozplakalo a nakonec se na Určitě, ehm, možná dá snadno zapomenout. PS: Smích Rachel Weisz mě bude ještě dlouho budit ze spaní. Měla by hrát čarodejnice.

The Beauty Inside (2012) (seriál)

Jeden z nejlepších webseriálů, které jsem v poslední době viděl. Nemůžu tomu vyčítat svou krátkost, protože jinak by asi postupně došel autorům dech. Ačkoli byl nápad originální, nemyslím si, že by mohl vydat na více dílů. Krásné na tom bylo, že se mohli zapojit i diváci ve svých videích.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Mně se to líbilo. Neříkám, že to byl nějaký úžasný filmový zážitek, nebo že to bylo nějak historicky přesné, ale mělo to poměrně spád. Dneska se cpou upíři do všeho a radši vidím, když umírají, než když se snaží krev nemít. Efekty nebyly špičkové, přesto neurazily. Potěšila Mary Elizabeth Winstead i ostatní hlavní postavy svýmy výkony. Třešničkou pak byla píseň Powerless od Linkin Park.

Geriho hra (1997)

Nádherný nápad, vtip i pointa. Podle mě snad nejlepší kraťas od Pixaru ještě s Luxo Jr. A není to kvůli původu režiséra/scénáristy.