Jak vycvičit draka 2 (2014)

V pohode animák, povedal by som trošku slabšie ako jednotka, ale stále veľmi kvalitné, s neskutočnou animáciou. Troška viac sa tu hrá na city, ale pre mladších divákov to je jasná 5 hviezdičková zábava.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Úprimne, čakal som úplne niečo iné, ale nakoniec som príjemne prekvapený, Som rád, že sa autori pustili do tohto projektu, na ktorom sa mi najviac páčilo, to, že ukázali, že človek je tým, ktorý si tvorí svojich vlastných nepriateľov a bol v tomto filme zápornou stránkou, nie Maleficent, ktorú bravúrne zahrala stále sexy Angelina Jolie. Aj po vizuálnej stránke je to úžasný film (i ked vidieť inšpiráciu LoTR, či Avatarom) a 3D bol v celku slušné.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Film je to fajn, ovela lepší ako jednotka,a le položme si jednu zakaldnú otázku. je to naozaj Sci-fi?? Nežijeme už náhodou pekne dlhú dobu v presne takej spoločnosti ako nám ukazuje tento film?? New world order, fašistický vedci deportovaný do USA, digitálna "sloboda" človeka, ktorá slúži na odstránenie jeho slobody, zdegenerovaný šialenci na vrcholných pozíciach, rada, propaganda proti Rusku a mnoho mnoho ďalšieho a na koniec nie je Hollywood len propaganda práve týchto mocných, ktorý ťahajú za nitky?? Škoda, len že mi nemáme žiadneho Kapitána Americu, Iron Mana, Batmana, či Supermana, čo by nás zachránil!!

Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)

1.Séria: 75% Seriál na ktorý som sa veľmi tešil, no po prvej sérii ostávam celkom sklamaný. Pomalé tempo mi vôbec nesedelo a niektoré časti boli neskutočne nezaujimavé. Doba bola síce vykreslená parádne, no i tak je pre mňa Mad Men zatiaľ sklamanie.

Ona (2013)

Vtipné, zaujímavé, dojímavé. Jediným mínusom je, že je to trochu dlhé, ale i tak sa na to príjemne pozerá a film slušne pobaví.

Zločin (2011) (seriál)

1. Séria: 79% Parádna atmosféra upršaného Seattlu, celkom slušné postavy, i keď na tie som si zvykal dlhšie a jedno pekné dievča v kufri. V rámci žánru nájdeme mnoho lepších seriálov, ale i tak veľmi dobré. Určite pozriem aj ďalšie série časom.

Nebraska (2013)

Nevedel som čo od tohto filmu očakávať a ono to nakoniec tie moje očakávania dosť predčilo. Pohodová Road Movie, ktorá v sebe nesie určité posolstvo o živote a smrti je okorenená sviežim humorom a hereckými výkonmi a ja vrelo odporúčam.

Ledové království (2013)

Čo ma velmi prekvapilo, tak to bolo vtipné, na tom snehuliakovy som sa nasmial. Inak sa jedná o čistú disneyovku, skôr pre deti, ale určite dokáže zaujať aj staršie publikum a mne by sa to ešte viac páčilo, keby tam nebolo toľko spevu. Príbehovo to síce tiež moc neoslnilo, ale určite sa jedná o jeden z tých lepších animákov.

Thor: Temný svět (2013)

Oveľa pútavejšie a lepšie spracované ako chabá jednotka. Plus nový Thor dostal kvalitnú dávku humoru, zaujímavého záporáka, skvelého Lokiho i podla mňa zaujímavý nádych a vizualizáciu. Bavilo ma to omnoho viac.

Zpátky do ringu (2013)

Vtipná oddychovka s výbornou hlavnou dvojicou a skvelými hláškami, nič viac v tom netreba hladať.