Osamělý jezdec (2013)

Zbytočne dlhý film. Keby to bolo o pol hodinu kratšie,vôbec by som nenamietal a možno by som prihodil aj tú štvrtú hviezdičku. Film je cítiť, že pochádza od dvojice Verbinski - Bruckheimer, vlakové scény a hlavne tá záverečná sú bombastické. Trocha som sa bál, že mi bude postava Johnnyho Deppa pripomínať Jacka Sparowa, ale to sa našťastie nestalo, i keď charaktery boli podobné. Trochu ma len zamrzelo, že Helena Bonham Carter dostala len takú mini roličku, bez nejakého hlbšieho zmyslu. Koniec koncov to nebol vôbec špatný film, aj pobavil, aj nudil, hovorím, keby to bolo viac prestrihané, hneď by to bolo lepšie.

Přichází Satan! (1976)

Neviem no, nebol to zlý film, ale za prvé by som to nenazval hororom a za druhé to bolo miestami dosť nezáživné. Príbeh bol fajn, tak isto herci, ale myslel som, že ma film viac strhne,pohltí, ako to pri tomto žánri býva. Bohužiaľ sa tak nestalo a musím udeliť len silnejšie tri.

Pařba na třetí (2013)

Už to nie je žiadna pařba, ale iba obyčajná naháňačka z bodu A do bodu B. A i keď som sa celkom slušne bavil a páčilo sa mi to viac ako predchádzajúci diel (ale menej ako prvý). nad tri určite nejdem.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Cením nápad a hlavne samotné herecké obsadenie, ktoré si dokázalo samo zo seba spraviť veľkú zábavu. A čo je super, film obsahuje dosť zábavných gagov a situácii. Na druhej strane ale môžme tiež povedať, že pri pár scénach to spadalo z trápnosti až na úplne dno filmovej tvorby a keď to zlúčime do kopy aj s nepodareným a neprekvapivým záverom dostaneme priemernú komédiu, ktorá síce obsahovala pár vynikajúcich nápadov, no z môjho pohladu nevyužila svoj potenciál.

The East (2013)

Nápad boja proti korporáciam a celková myšlienka filmu nemala chybu, lenže je to tak odpudzujúci a nedôveryhodný film, že až. Verím, že takýto boj v USA ozaj funguje, ale aj pevne verím, že tí ľudia niesu na tom až tak zle ako The East.

Nejvyšší nabídka (2013)

Ked film pozerám na tri krát, tak asi niečo nebude v poriadku. Sám neviem prečo ma to nebavilo. V celku to bol veľmi príjemný film o trochu podivnom pánovi, ktorý sa zaľúbi ešte do podivnejšej slečny a prežívajú spolu podivné chvíle. Pekný film, len škoda, že ma to jednoducho nezasiahlo.

Pot a krev (2013)

Traja najdementnejší pseudogangstri pod taktovkou najdementnejšieho režiséra Hollywoodu. Ale uznávam,pár svetlých momentov to malo.

Bahno z Mississippi (2012)

Prekvapivo nudný film. Čo na tom, že má pekný vizuál a skvelý soundtrack, keď svojím obsahom nemá čo ponúknuť. Fakt to chcelo ešte trochu prestrihať, možno keby to bolo o pol hodinu kratšie, tak by sledovanie nebolo také úmorné.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Jeden z najprimitívnejších a najneoriginálnejších filmov čo som videl. Bez srandy, v tomto filme nieje nič nové, vykráda to nie len samo seba, ale i kopu iných filmov, scenár je na zaplakanie, len obyčajné blúdenie v tme a hlavne bez príbehu. Veľa krát som mal pocit ako keby bolo nové fastko len zlepenec nesúvislých obrazov. Slabučké tri len zato, že som sa aspoň dočkal pekne natočených závodov, a nebolo ich ani tak málo.

Hannibal (2013) (seriál)

Pre mňa zatiaľ iba 3, ani jednu časť som zatiaľ nedopozeral na jednu šupu, nebyť skvelého Mikkelsena, tak by som sa k tomu asi ani nevrátil.