Bourneovo ultimátum (2007)

Tak toto bola jazda ako sa patrí. Skvelé vyvrcholenie. Greengrass nastolil rýchlosť svetla, ktorá vyvolala velký tresk. Klobúk dole. 90%

Muž v ohni (2004)

Príbeh muža, ktorý svoj život stratil a bolo mu jedno čo bude ďalej. Cestu mu ukázala až malá Pita. Dostala ma hlavne hudba a odhodlanie s akou sa Washington rozhodol učiniť svoju vlastnú spravodlivosť. Tento film ma chytil za srdce a nech vraví každý čo chce, pre mňa je top. 86%

Harry Brown (2009)

Smutný a chladný film, ktorý ukázal kam až dokáže človek zájsť, keď už nemá čo stratiť a prišiel o blízkych, ktorých mu zobralo neprávo, ignorácia a ľudská zvrátenosť.73%

Počátek (2010)

Hovorí sa, že je to len Nolanov oddychový film aby sa pripravil na pokračovanie Temného rytiera. Ja osobne som si pri tomto filme oddýchol, prežíval som ho až do konca a bavil sa. Do teraz videné 5x. 90%

Hra (1997)

Film sa pomaly rozbieha, ale potom vás strhne a necháte sa unášať nepredstaviteľnými situáciami až do konca. Škoda, že záver je trocha predvídateľný, ale Fincher to vybrúsil na kvalitný triller s výbornou hudbou a hereckými výkonmi. Super, bavil som sa.85%

Podfu(c)k (2000)

Podľla môjho názoru najlepšia krimi komédia. Pitt neskutočne valil celý film a miestami som až smiechom plakal. Moja obľúbena časť filmu je lupež stávkovej kancelárie a následná neschopnosť otvoriť dvere. Tento film si vždy s radosťou pozrem, keď potrebujem vypustiť a zresetovať hlavu. Záruka zabavy rovna sa 5 hviezdičiek. Doteraz som videl 4x. 92%

Prokletý ostrov (2010)

K filmu som pristupoval trocha skepticky ale vyklul sa ztoho troška mrazivý a tajomný, no pritom úžasný film. Scorsese vystrúhal podľa mňa super atmosféru a s úsmevom donej vhodil Dicapria aby stále hladaľ odpovede na nepodstatne otázky a zamotával sa viac do svojho príbehu. Skvelý film so skvelou atmosférou. Do teraz som videl 5x. 91%

Temný rytíř (2008)

Naprosto uchvátený. Tak som sa cítil, keď nabehli titulky. Nesmierne som sa tešil na pokračovanie Batman begins ale toto dielo predčilo všetky moje očakávania. Od prvej sekundy som nespustil z filmu oči a vychutnával si každý jeden moment. Každý záber, neuveriteľné výkony hercov na čele s Heathom Ledgerom, ktorý vložil do Jokera celé svoje ja a pre mňa to bol jeden z najlepších hereckých výkonov aký som kedy videl. Patrí mu moje uznanie a úcta. Tento film má akciu, drámu, romantiku, humor, skvelé dialogy a nadpozemskú hudbu a réžiu.Nesmierne sa teším na pokračovanie a vyvrcholenie už teraz mojej najobľúbeneišej trilogie. Pre mňa najlepší film a filmový orgazmus.Do teraz videné 14x..150%