Buchty a klobásy (2016)

Taka klasicka rogenovka, kde sa chvilami smejete od ucha k uchu a o 5 min krutite hlavou nad prehnane zvratenym humorom. Najviac pobavila scena po pade z kosika, za tu maju u mna autori 5*.

Božská Florence (2016)

Klasicka oscarovka v podani Meryl Streep, ktoru si pre seba ukradol fantasticky Hugh Grant.

X-Men: Apokalypsa (2016)

X-menom by prospela zmena rezisera, Singer po skvelej buducej minulosti zacina recyklovat sam seba a neprinasa nic nove. Do toho si pripocitajte nudneho zaporaka a hrozny casting mladych mutantov a mame tu tento rok dalsi priemerny komixovy film.

Zóna smrti: Čas odplaty (2015)

Po dlhej dobe konecne poriadna akcna naloz z HK, Jacky Wu je proste borec a do toho mu sekunduje skvely Tony Jaa ( hoc by mohol este trochu pochudnut ). Film ma vsetko, co od tohto zanru ocakavate klisoidny pribeh, skvelu choreografiu, prehladne akcne sceny a zaporaka z ktoreho Vam beha mraz po chrbte. Pre fanusikov MA filmov povinnost! PS: Pride mi, ze reziser sa nechal inspirovat filmom Ajeossi.

Následuj svůj sen (2011)

Pekna rozpravka pre fanusikov liverpoolu (ti nech si pridaju + 2 hviezdi ky) a pre tych ostatnych len priemerny TV film plny klise a bez stipky napadu.

Lovec policajtů (2001)

Film, kt. si navzdy zapamatam ako poslednu pozeratelnu seagalovku :)

Železná srdce (2014)

Poslednych 20 minut tomu filmu neskutocne podraza nohy, a citil som sa trapne aj za Ayera, kt. sa nato nechal producentmi ukecat. Suma, sumarum s lepsim zaverom by to boli silne 4 hviezdicky, takto su to len priemerne 3. PS: scena v byte je vynikajuca.

Hněv bojovníka (2013)

Ani vo sne by ma nenapadlo, ze v roku 2013 sa dockam kvalitnej arenovky na stary dobry sposob. Suboje su napadite, prehladne (dnes uz velka vzacnost) , dobre zostrihane a spomalovacky na styl Snydera tomu len dodavaju potrebnu "coolovost", ale uz ako byva zvykom u cinskej produkcie celemu tomu podraza nohy naozaj nezmyselny dej a nie moc vyrazny zaporak. V kazdom pripade v tomto zanri su podstatne suboje a tie su TOP, takze vrelo odporucam vsetkym fanusikom MA filmov. PS: Potesila rola pre Johnyho Caga! :)