• Krátkometrážní

Deep Water (2006)

Velmi putava vec, velmi dobre spracovane, stare zabery ma potesili plus rozhovory tie boli super. Vskutku dobry napad, ale prepocitat kazdy den cesty by asi bolo nad ludske schopnosti. Ani sa nedivim ze mu z toho preskocilo, taky tlak, bezmocnost, a tie blbosti o Bohu. To uz blo trosku moc, ale nehladiac nato 80% a skvely zazitok plus objavena novinka o ktorej som nemala ani paru.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Najlepsi serial roka! PS: Bran the broken rules. (edited_20.05.2019)

Příležitost dělá zloděje (2010)

Nuz vidim ze okolo mna su na svete uz len narocni ludia, a nikto neocenuje kvalitku tohto filmu. Super podivana, jak hovoria nasi zapadni bratia. Ten film ubehol ako voda, clovek nema chut pozerat mimo obrazovky, lebo na nej sa prave teraz nieco deje, a KEenu to stale dokazuje ze mu to ide. Super charakter, domyselny film. Vrelo doporucujem!

Mistři hip hopu (2011)

No nic moc 55% u mna! Tak rozhodne od filmu s tymto nazvom by clovek cakal viac, battle, pribeh nic moc. Vzdy si tieto filmy pozriem, lebo chcem vediet na akej su urovni, co v tychto filmoch je a cim ma mozu inspirovat, ale sklamanie bohuzial je to tak. Pozriet sa to da ale pochybujem ze to bude niekto pozerat 2x. Lepsia oddychovka na sobotnu polnoc nez byva v tv zvykom...Maly dodatok Stephanie Nguyen je elita... Flying Steps^^

Zločin (2011) (seriál)

Pozeravam so zatajenym dychom, serial je super. Nepopisatelna atmosfera, snad 2x za prvych 10 dielov sa mi objavil usmev na tvari. Stale rozmyslam kto ju zabil, a ked uz to zacina byt jasne, tak ten niekto sa z toho vykruti neuveritelnym sposobom. Neviem asi mam slabost.

Kurýr expres (2010)

Paradicka! Film mal vsetko co clovek od akcnej komedie moze ocakavat, nahanacky na motorkach, hra o velke peniaze, napad bol dobry, nic podobne tu este nebolo...Teda aspon co si ja pamatam. A milujem toho herca co hral hlavnu rolu, to je proste tvar na ktoru clovek len tak nezabudne. Kopec zabavy, dost zamotane zo zaciatku, ale to robi film dobrym! Pecka

Dirty Movie (2011) odpad!

Otrasne nieco, ani nestoji za komentar...

New Kids Turbo (2010)

Co si predstavite pod pojmom Holandsko? Benevolentnu krajinu z Beneluxu? Ja tiez, cakal som crazy komediu, ktora bola tak dobra ako Fat Pizza, ktoru povazujem za najlepsiu komediu vsetkych cias. Bavil som sa nenormalne, pozeral som to s kamaratkou, ktora vie holandsky a ta to ohodnotila, ze perfektne...Uletene, drogy, zbrane, alkohol, tj. vsetko co k poriadnej komedii patri. 100%.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tento diel mi pripadal najakcnejsi zo vsetkych a po jednotke asi druhy najlepsi. Celkovo sa mi pacili sceny, efekty, sem tam aj nieco vymyslene, ale tak to uz v dnesnej dobe chodi, nadherny pohlad na Rio, ktory uplne naplna, clovek sa moze vzit do situacii, do atmosfery, ktora tam panuje. Nakolko mam spoluziaka z Ria, tak som sa uz vela o meste dozvedel. Film nabity akciou, krasnymi zenami ma ocaril. Jedna vec mi chybala, poriadny zavod, napr ked priviezli Porsche GT3 RS... Kino Cineplexx Donauplex, Vieden (30.4.2011)

Wir sind die Nacht (2010)

Nakolko som velmi dobre rozumel, titulky som si ani nestahoval, vo filme su dost jednoduche rozhovory, ktory hociaky pokrocily dobre porozumie, teda o to lepsie ze som narazil na film v nemcine. Film ako celok sa mi pacil, preto je aj moje hodnotenie take vysoke. Twilight som nevidel a ani ho neplanujem pozerat, tym padom tieto filmy nemozem ani porovnavat. kadzopadne 70% a nech ziju upirky!