• Pornografický

Gangbang Me (2014)

Ta A.J. Applegate si myslela, že je sexi, ale len veľmi slabo. Postava bola na tento priemysel podpriemerná. Adriana Chechik bola na tom čosi lepšie, ale pozerať sa na jednu babu a xy mikrofónov nie je zrovna to čo by som chcel vidieť.

VŘSR a kněžna Anaxtasia (1998)

Na tu dobu celkom dobré péčko, ale nechápem tu kombináciu, keď hneď z úvodu začína film ako z úplne iného žánru. Zase sa niekto pokúšal o niečo a nevyšlo to. Inač som to pozeral v maďarčine, čo sa mi v porne páči, aj keď prd rozumiem.

I Love My Sister's Big Tits 10 (2019)

Toto nemohla zachrániť ani Paisley Porter. Slabé, odfláknuté a zbytočné tuctové porno na ktoré sa rýchlejšie zabudne ako trvalo natáčanie.

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Zaslúžene 3*. Je to o niečo lepšie ako tretí diel. Som zvedavý, či ešte bude jedno pokračovanie.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Toto je zrejme rarita na čsfd. Obvykle ma prvý diel najviac percent a každým dielom ubúdajú, alebo sa zriedkavo stáva, že dvojka je lepšia ako jednotka, ale trojka je už slabšia. U neporaziteľného: 1. diel 60%, 2. diel 75% a 3. diel 79%. Osobne si myslím, že tento tretí diel je najslabší. V zápasoch priveľa tancovali a finálny zápas ide ďaleko mimo realitu. Zatiaľ čo u prvého dielu som rozmýšľal nad 4* a dvojka bola čisté 3*, tak teraz je to len tak tak na 3*. Som zvedavý čo ponúkne 4. diel.

Rozpálená Afrika (1999)

Nie je to zlý film pre tuctového diváka, ale ja som skôr sklamaný. Vždy som sklamaný, keď je plagát lepší ako samotný film.

My Plaything - Ashlynn Brooke (2008)

Najlepšie na tomto diele je filmový plagát. "Herečka" je to celkom pekná, ale zbytok je zbytočný. Celkovo to mohlo trvať 15 minút a nie dlhé hodiny, ktoré nikto nebude ani celé pozerať a podľa hodnotení to ani nikto nepozeral, lebo to by nemohli strieľať 4*, 5* a ani 3*. Asi hodnotili len ten plagát a trailer.

Robin Hood (1996)

Casting báb vo filme na tú dobu je celkom dobrý, ale nechápem na čo to vôbec akože kombinovali s Robinom Hoodom. Zrejme šlo iba o komerčnú nachytávku ako osloviť klientelu. Proste to celé odfušovali. Neviem čo tam robil ten černoch a kde by v tej dobe zobrali také tetovania. Celá spojitosť s oným Hoodom je len, že sa to odohrávalo na hrade a mali kostýmy.

Nena - Vášnivé zvíře odvedle (1985)

V 80 rokoch to mohlo byť dobré, keď už urobili aj tri pokračovania, ale teraz je to fakt slabota. Nekvalitný zrnitý obraz a zlé nasvetlenie tomu dosť uberajú a neoholené šišky z toho robia nesexi retro.

Neporazitelný (2002)

Film, ktorý je medzi 3* a 4*. Som zvedavý na pokračovanie. V poslednej dobe je to čoraz zriedkavejšie pozerať film v SK dabingu, ale asi aj preto, lebo je z roku 2002. Predpokladám, že pokračovania už budú CZ dabing. Akurát som nedávno niekde čítal, že pokiaľ Češi spravia skôr dabing ako Slováci, tak Slováci už dabing ani nerobia. Neviem či je to pravda, ale vzhľadom k tomu malému počtu filmov v SK dabingu to tak asi aj je.