• Pornografický

Black & White Vol. 16 (2019)

1* za Riley Steele a jej fantastický zadok. Ostatok sú staré potetované hnusane a jeden čierny potetovaný hnus.

Rocco's Italian Porn Boot Camp (2015) odpad!

Klasický film od Rocca. Na miesto toho aby sa viacej povenoval vizáži "herečiek" pekne ich nalíčili a obliekli, pripravili sa v solárku a tak, tak sa radšej venoval šou a prasačinkam a na môj vkus tam bolo zbytočne priveľa mikrofónov. Nie že by boli tie babi špatné, alebo oblečené v teplákoch, ale iní tvorcovia filmov 18+ si na tom dajú podstatne viac záležať ako Rocco. Proste klasická Roccova tuctová produkcia na kvantitu niečo rýchlo zbúchať, aby sypali prachy a ešte si aj vrze a ukojí svoju úchylku to robiť verejne.

Anal Antics 2 (2020)

Film som si pozrel len kvôli účasti jednej z mojich najobľúbenejších porno herečiek Riley Steele. Riley hrá vo filmoch pre dospelých od roku 2008. Najprv hrala vo filmoch renomovanej spoločnosti Digital Playground a neskor aj Wicked Pictures. Po tom ako stratili o jej služby "asi" záujem možno aj preto, že vo filmoch odmietala análny sex, tak od roku 2019 toči u kadekoho a musela podstúpiť aj to, čo kedysi odmietala a to anál. Nuž vek je neúprosný a konkurencia veľká. Inač postavu a telo si stále udržiava, ale mám pocit, že na tvári už boli robené úpravy. Vo filme bola Top a kvôli nej 3* inač by som váhal, či dám vôbec 2*.

Nezkušené holčičky ve městě (2001)

Naivný, jednoduchý, ale dobrý dej s minimom dialógov, ktoré sú trefné. Mne sa to páčilo. Fajné herečky 4*

Ilsa: vlčice SS (1975)

Na takéto filmy by mal byť asi špecifický žáner.

Nezkušené holčičky 5 (2000)

Takže film je o tom , že ženská, údajne neskúsená, ale pôsobiaca veľmi skúsene príde za chlapíkom a vyčúra sa mu pred dverami, čo ho vzruší a pretiahne ju. Tento diel sa mal volať "Zkušené holčičky 5 čo radi čúraju ako predohra". Pre milovníkov chcania ako sexuálnej úchylky odporúčam. Podľa hodnotenia sa nie je za čo hanbiť, je vás veľa.

Anatomie pekla (2004) odpad!

Niekedy sa stane, že nepochopím zámer tvorcov a toto je ten prípad. Ako porno je to odpad! Ako erotika to nestojí ani za pozretie! Umenie? :), tak potom čo je to? Dráma? To hádam nie. Je to odpad!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Chcel som dať aspoň 2*, ale po tej scénke, keď ten akože syn prepichol Forda a tie trápne herecké ksychty a čo nasledovalo ma usmernilo na 1*. PS: Slnko je hviezda a slnko je len jedno. Ostatné hviezdy majú svoje mená, tak nerozumiem prečo všetky hviezdy v Star Wars volajú slnkom. Klasicky u Star Wars sa viac zamerali na efekty, výbuchy a ohúrenie na úkor deja a logiky.

10 nej (1999) (seriál)

Hodnotené zatiaľ na základe videného jedného dielu.