• Pornografický

Doufám, že příště umřeš :-) (2018)

Maďari zase bodujú. Nadpriemerná dráma zo sympatickou Sziliou Herr v hlavnej úlohe o ktorej je problém na nete zistiť aj dátum narodenia ku dňu, kedy som písal tento komentár.

Jmenuju se Dolemite (2019)

Pravdepodobne sa takmer všetok humor stratil v preklade, alebo je to tak slabomyseľný humor, že ma to obišlo.

Stan a Ollie (2018)

Najsilnejšou stránkou filmu je výborný výber hercov, ktorý svoje role zahrali na jednotku. Ja som čakal od filmu širší záber ich života, možno od doby ako sa spoznali, ale to by film trval asi 3. hodiny. To je ale asi skôr na seriál.

Muž roku (2006)

No priznám sa, že tento film som videl teraz prvý krát. Má to svoj dej, zápletku a spoľahlivý výkon Williamsa s niekoľko dobrými vtipmi.

Území mrazu (2013)

Problémom tohto filmu je obmedzenosť, ktorú spôsobil fakt, že je to podľa skutočnej udalosti. Pre mňa klasický film medzi 2-3*.

Předčítač (2008)

No zaujímavo podaný film, ktorý viedol diváka k tomu, aby mu bolo ľúto Hany asi. Každopádne je to dobrý film. Keď som videl v žánroch vojnový, tak som trošku čakal niečo iné, ale film ukazuje, že vojnový môže byť aj bez zbraní a výstrelov.

Pomáda (1978)

Mizerné herecké výkony. Ženské vyberali asi na smetlisku, aby medzi nimi vypadala Sandy k svetu. Nie že by vyzerala zle. Neviem čo je na tomto extra. 1*

Addamsova rodina (1991)

Oproti seriálu totálne sklamanie. Len kopírovali známe počiny rodiny a zbytok bol nezáživná nuda na nedopozeranie.

Kurs sebeovládání (2003)

Rozpačitý film s absurditami. Miestami som nechápal absolútne nereálne chovanie Adama Sandlera, ktorý vo filme pôsobil ako keby ešte verí, že darčeky mu na vianoce nosí ježiško a keď nebude poslúchať, tak mu rodičia zakážu telku.