• Pornografický

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Videl som diel "Hitler a jeho spolupráce s mimozemšťany". Z neho usudzujem, že ide o zaujmavý seriál hodný vzhliadnutia. Treba, ale dodať, že špekulácia by bol príznačnejši názov. Všetko aj prt v gaťach pripisujú mimozemšťanom. 3*

Mise na Mars (2000)

Po vizuálnej stránke ( +efekty ) je to rozhodne nadpriemerný film, ale po logickej čistá katastrofa. Výber hercov nemôžem pochváliť, tak ako chovanie a zmýšlanie, ktoré je na úrovni skupinky ludí na súťaži vo varení gulášu. Hudba je tiež miestami nepríjemná. Asi po 45. minútach som to len preklikal do konca a nelutujem, že som tak učinil. Nebyť tučného rozpočtu tak je to riadny prepadák hodný na víkendove popoludnie v komerčnej tv, kde si to pozre leda tak niekto, kto je zvyknutý na telenoveli a debilné večerné realityšou. 2*

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Za prcičkami s pôvodným obsadením to zaostáva, ale stále sa to dá pozerať. Sem tam sa človek na tom pobaví a sem tam je to síleny humor.

Euro 2008 (2008)

Pekný film a aj nápad je zaujmavý. Neviem či od teraz nemám radšej český fotbal ako slovenský. Neviete v ktorej TV vysielajú priame prenosy z tejto ligy?

Gauneři (1992) odpad!

100% odpad! Neviem ako uživatelom čo dali 4* a 5*, ale mňa nebaví pozerať sa na bandu kreténov 100 minút, ktorých slovník pozostáva výlučne zo slóv ako "kurva, skurvený, z kurvi syn, jebať, kokot" a podobne. Hneď úvodna scénka je mizerná. Kameraman sa točí kolom do kola a sníma chrbáty. Celá tlupa kecá o ničom. Aspoň že Steve Buscemi sa prezentuje ako človek čo má iq nad hranicou debility. Druha scénka ešte lepšia. Idiot asi postrelený reptá v aute a ja neviem či sa mám smiať, alebo plakať. No proste katastrofa. Vypol som to, lebo by som premárnil zbytočne svoj život pozeraním na kus hovna čo len smrdí.

Ztraceni v hlubinách (2008) (TV film)

35% ? Tak to isto má väčšiu úroveň ako je to ohodnotené. Zrejme niekto hodnotil aj krajinu pôvodu: omega_SK odpad! viď jeho komentár. Je jasné, že film bol obmedzený rozpočtom a realita miestami absentuje, ale ináč je to priemerný film s dejom minimálne na jedno pozretie.

Official the Hangover Parody (2012)

Pokial čakáte kvalitnú trtkačku, tak to si radšej pozrite bežné porno. Netvrdím, že si nedali námahu s výberom hercov a zábavnými hláškami, ale Hangover originál je lepší. Na jedno pozretie pre nenáročného diváka táto paródia stačí. 2* Moje hodnotenie zodpovedá tomu, že som ešte neprišiel na chuť pornofilmom parodújúcich úspešne filmy .

Ptačí svět (2001)

Ťažko sa mi rozhodovalo. Bolo to presne medzi 3* a 4*. Priklonil som sa k 4* pre obtiažnosť natočiť tak kvalitné zábery a pre to, že si to ešte raz chcem o pár rokov pozrieť.

Scintillation (2009)

Nepopieram, že je to zaujmavé sledovať, ale opäť to nepotrebujem vidieť. Hudba sa dá isto použiť ako soundtrack.

Justice : Stress (2008) (hudební videoklip)

Na zamyslenie je tento videoklip. Mne to príde ako realita velkomesta západneho typu. Kam to spejeme? 4*