• Pornografický

Žena v černém (2012)

Pekne natočená kok**ina. Nudné a deprimujúce. Film je vhodný pre ľudí trpiacich nespavostou. Takúto blbosť nevytrhne ani nazvučenie, kamera, strih a herecké výkony.

Místa ve Středomoří (2003) (seriál)

Hodnotím len podla dielu o Monaku. Prvá tretina bola zaujmavá, ale potom sa dokument venoval podla mňa kravinám a tak som to ani nedopozeral.

Body Heat (2010)

Zaujmavo a netradične spracované porno. Ako som si už zvykol tak Digital Playground točí porno aj s dejom. Nie vždy je výsledok uspokojivý, ale keď sa film podarí tak to stojí za to. Úvod vypadá ako z velkofilmu a divák aj možno zabudne, že pozerá porno. Herečky ako Katsuni, Riley Steele či ostrielaná Jesse Jane to vedia. Pornofilm dabing málokedy potrebuje, ale od štúdia DP by sa častokrát zišiel. Pre mňa by bol ešte viac zaujmavý, keby bol s dabingom, ale toho sa zrejme nedočkám. škoda 3*

Oil Overload 7 (2012)

S olejom to podla mňa prehnali. Miestami vypadali ako čuňata. Eva Angelina to svojim výkonom potiahla, ale celkovo nič moc. Videl som aj lepšie olejové orgie.

Kramerová versus Kramer (1979)

Film je vedený tak, aby si divák získal vzťah s postavou Dustina Hoffmana a akosi sa prikláňal na jeho stranu na súde. Celkovo mi príde film umiernený a postavy sa chovajú moc zmierlivo a civilizovane. Práve to mi na konečnom dojme trochu vadí. V realite by ten súd bol tvrdšý a rodičia by to prežívali intenzívnejšie. Aspoň si to myslím. Neverím, že by takto mentálne vyspelý človek, ako ho stvárnuje Hoffman, pokojne zvládal prehru na súde a nepoužil by pre výhru aj samotné dieťa, ktoré sa po tak dlhej dobe absencie matky isto naviaže na otca. 4*

Tisíc slov (2012)

Priemerny film na jedno pozretie. Ničím neurazí, ale z davu taktiež nevyčnieva. 3*

Dobrodružství rostlin I (1982) (seriál)

Ach jaj toto som tak dlho hladal. Keď som bol malý otec chodieval na týždnovky a mama s bratom išli spať tak ja som pozeral večer cez týždeň tento seriál. Úvodna zvučka mi utkvela v pamäti ako hudobný hit.

Synové Velké medvědice (1966)

Už rozumiem tomu hodnoteniu. Dramaturg to posral a je to vidieť hneď v scénke, kde ten Red Fox zabije toho indiána v úvode filmu. Ja som sa u toho nudil a ani som to nedopozeral.

Medvědi (2001)

Prostredie je pekne natočené a aj medvede, ale tie spirituálne či aké kraviny okolo indiánov, a mitológiu si mohli odpustiť.

Vítejte v KLDR! (2008)

Zaujmavý dokument o ceste skupiny paranoikov do KLDR. Mysleli si, že tam po ulici budú ležať snaď hladujúci ludia ako je to zvykom v kapitalistických krajinách a podobne, a ono KLDR je napokom pekná krajina s príjemnými ludmi. Zábavne bolo, keď už nič tak sa aj pod kobercom hladá:). Ten Francúz bol pekny kretén. No a na konci ak mali pocit, že ta sprievodnika smútila, a že by najradšj išla preč, tak práve naopak jej bolo lúto kamže sa to oni vracaju. Ťažko mi je hodnotiť niečo, čo ma tak moc zaujma a som isto aj zaujatý.