• Pornografický

Ježíš je normální! (2008) odpad!

Neviem o čo ide v tomto filme, ale po 10. minútach som to vypol. NUDA

Air Force One (1997)

Film je okatý a predvídavý. Nemusel som si ani prečítať obsah a pri nástupe do lietadla som ho už vedel takmer celý. Čo sa týka prekvapení a zvratov tak skoro nič. Dej je nerealistický a nepôsoby ani dôveryhodne. Niekolko scénok je nie len absurdných, ale priam až komických. Účelom tohoto filmu je propaganda a vykreslenie USA ako nejakých spasitelov a ochráncov celého sveta. Strašne pomiešali vo filme jablká s hruškami a vyrobili z ních mäsovú klobásku. Terorizmus+komunizmus+diktátor+Afgánistan a najspíš lietadlo pristane v Iráku, Líbyi, alebo v Kazachstáne. Už tam chýbal len Kim Čong-il zamiešať. Nechápem čo malo znamenať, že väzni spievali pri prepúšťani Radeka Internacionálu. Ešte dobre, že nespievali hymnu ZSSR, alebo ódu na Hitlerjugend. Vtip celého filmu - Veterán z Vietnamu je americký prezident. To snaď nie. Posledné storočie boli prezidentami USA členovia bankérskych miliardových rodín a s množstvom vojen a mrtvými stúpalo aj množstvo ich majetkov a zisku. To akože by pripustili pešiaka na odstrel do bielého domu? Prezidentská kampaň Obamu stála mialiardu dolárov a financovali ju bankéri. Potrebovali tam na pohlad humánneho černoška, akože bude šíriť mier, slobodu a demokraciu. Opak je pravdou. Výborny film na výplach mozgu naivnej ovečky, ktorou sa dá tak pekne manipulovať. 1*

Nevysvětlitelné záhady (2003) (seriál)

Zdielam názor uživatela kery-. Ako keby napísal to čo som práve chcel ja. Nie je v tom duch?

Nebeští jezdci (1968)

Československý film, kde sa mele anglicky a ešte je to aj čb. Tak to nieéé. Na tú dobu ehm tak aspoň 1*.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Zrejme najslabší diel. Sílene, trápne a miestami nudné. Stačilo málo a mohlo to byť na úrovni dielov Spolek Beta a Hudebni tábor, ktoré považujem aj napriek nedostatkom za filmy lepšieho priemeru hodné troch hviezd. Som zvedavý čo za sračku bude Kniha lásky. Hodnotenie 42% ma už teraz neprekvapuje aj keď niečo nad 50% by bolo objektývne. Nepopieram, že najmä v prvej polovičke filmu boli zábavne scénky. Asi záleži, kedy ten film si divák pozre, v akej je nálade a či má chuť na tento druh humoru. Nahá míľa je film na pozeranie v kruhu kamarátov, rodiny, alebo niekde na chate, kde je atmosféra a chuť sa baviť na hoci čom. Škoda, ja som tak neučinil 2*

V zakázanom kráľovstve (2011) (TV film)

Pre milovníkov prírody len a len môžem odporúčiť. Atmosféra, kamerove zábery, hudba, komentár, informatývna stránka, strih to všetko na 100%. 5*

Konec světa (1999)

Opäť film, kde nedostatky na kvalite vypĺňajú holými kozami a nadmerným množstvom krvi. Asi mali moto "Čím viac, tým lepšie". Sem tam nedomyslené a priblblé ako celá cirkev. Nejaké napätie tam bolo a aj po vizuálnej stránke to ušlo. Tak aspoň 2*.

Krvavá laguna (2007)

Enšpígl to celkom pekne vystihol svojim komentárom. Podla skutočnej udalosti to mohlo byť do situácie, kedy sa prevrátil čln. Potom sa akurát vyriadil dramatik a scenárista. Absolútne nereálne vykreslený krokodíl. Nechápem samotné zmýšlanie tipu "čln nam je k ničomu počkajme na pomoc", ktorá príde asi len na člne nie? Nie nie pripláva tam atómová ponorka...Kde nič tu nič 1*.

Dispatches (1987) (pořad)

Videl som diel "The True Cost of Cheap Food" z roku 2009 a podla neho aj hodnotím 3*.