• Pornografický

Aligátor (1980)

Film som si dnes pozrel po nejakej dobe a videl som ho už niekoľkí krát. Na tú dobu dosť dobré a aj po logickej stránke. To hodnotenie 48% tu na čsfd je podľa mňa málo. Videl som väčšie zlátaniny s lepším hodnotením.

Moje jméno je Vendetta (2022)

Film je o talianskych mafiánoch a o pomste. Je to film na jedno pozretie s peknou mladou herečkou Ginevra Francesconi.

Arvéd (2022) odpad!

„Výborný film na Vianočné sviatky“

Francaises en vacances (2010)

V prvej scénke učinkuje Alexia Vendome/Alexis Vendôme a ta scénka je super hádam na 100%, ale ostatok to stiahol pod tri hviezdičky.

Barely Legal 9 (2001)

Film ma päť scénok z ktorých je tá tretia najlepšia hodná 4*. To je tak celé moje konštatovanie.

Zkažené mládí (2007)

Film plny uchylakov, chudákov, kreténov a kurvičiek. Akosi mi ušla pointa tohto diela, ktoré malo zlý scenár, ale zďaleka to nebolo jediné, čo bolo zle.

Zátopek (2021)

Celkom dobré spracovanie, ale nedá mi to napísať, že film sa snažil rehabilitovať Zátopka, ktorý bol v komunistickej strane, robil donášky a podpisoval kade čo, keď sa mu to hodilo. Pokiaľ z toho ťažil, tak držal hubu a keď bolo treba, tak pootočil kabát. Proste pravda bude taká akú nám ju vykresľuje film, ale nie som blbý a čo sa nehodilo sa nespomenulo, alebo aj sám Zátopek zatajil, či prekrútil. Takto sa robia dejiny a história. Samé klamstvá!!! ..... Koľkým ľudom zničil život aby mohol cestovať, behať a užívať si výhody s tým spojene?

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové (2013)

Bolo dobré a odporúčam aj ostatným, ktorí si chcú film pozrieť, aby si nič nezisťovali o tomto prípade, keďže ide o film podľa skutočnej udalosti.

Mimořádná událost (2022)

Alternatívny názov filmu by mohol byť "Mimoriadne stupídna konina". Dvaja písali scenár, ktorý nie je hodný ani jedného priemerného.

Půlnoční nebe (2020)

Tento žáner z vesmírneho prostredia fakt môžem. Neviem, ale myslím si, že ak by sa trošku viacej pohrali so scenárom a trošku rozvinuli ten prúser na zemi, tak by to zožalo väčší úspech.