• Pornografický

Žiju Dunajem (2017) (TV film)

Milujem takéto dokumentárne filmy. Pokoj, kľud, relax 5*

K zemi hleď! (2021)

Jennifer Lawrence je fešanda to sa musí nechať a bez nej by som možno film ani nedopozeral, lebo bol stupidny a tak trefný zároveň.

Vyproštění (2020)

Takmer celý film je v akcii a oddychových pasáži je minimum. Zamyslí sa niekto pri tej dojemnosti, keď film navádza diváka ľutovať dve osoby, keď umrú a popri tom tam vykosia cez stovku policajtov, alebo iných príslušníkov štátnych ozbrojených zložiek. Oni plnia rozkaz nadriadených, čiže svoju prácu a azda ani netušia o čo ide, a sú to manželia a rodičia malých detí. No niekedy je dva viac ako sto pre diváka. Tomu sa hovorí manipulácia s ľuďmi.

Dívka ve sklepě (2021) (TV film)

Smutný, krutý a súčasne film podľa skutočnej udalosti, ale nie som si istý, či to má byť film o Karlovi Fritzlovi, alebo podobnom psychošovi z USA, keďže tam je takýchto magorov hojne.

Red Notice (2021)

Dobrý priemerný film s Dwaynom, ktorý vie v akčňákoch pridať ten správny humor. Od tohto filmu sa mi do povedomia dostala aj Gal Gadot, ktorá má čo ukázať.

Smečka (2020)

Každý film s témou okolo ľadového hokeja si rád pozriem a toto presne očakávam. Dúfam, že takýchto filmov bude do budúcna viacej a dúfam, že aj Slováci sa na niečo zmôžu.

Chyby (2021)

Česká kinematografia opäť potvrdila, že dokáže ročne produkovať niekoľko dobrých filmov. Aj my Slováci sme sa posledné roky polepšili, ale ten rozdiel tu stále je. Téme filmu je dosť zaujímavé a napadlo ma moto "môže sa to stať aj vám". Názov filmu je tiež Výstižný.

V nemilosti (2021)

Čo sa týka mňa, tak Sandra Bullock je jedna z top herečiek a dokáže vyniknúť ako pri komédií, tak aj vo vážnych žánroch. Kto má rád drámu, tak vrele odporúčam.

Rozhněvaný muž (2021)

Jason Statham a rola ktorá mu sedí. Film nesklamal a postupne odkrýval súvislosti tak, aby divák nevypadol z tempa. Priznajme si, že pre tento tip filmov máme Stathama radi.

Její případ (2005)

Ide určite o mierne nadpriemerný film pri ktorom sa musí človek aj zamyslieť aký sú niektorí chlapi a aké to mali, alebo aj môžu mať ženy v práci ťažké.