Kalhoty v pozoru (2000)

Velmi příjemné překvapení. Absence fekálních vtipů filmu rozhodně prospívá a Axel Stein je prostě king! Co slovo, to perla.

Bravo, girls! (2000)

/spoiler/. East Compton měl bezkonkurenčně nelepší kočky a taky tu sestavu a zaslouženě vyhrál.

MacGyver (1985) (seriál)

Přesně tak. Tento seriál je pro mě symbolem mého dětství.

Podezřelé chování (1998)

Solidní a svižná záležitost s 25-letým Jamesem Marsdenem v roli teenagera. Kolem mladičkého Nicka Stahla vypadá Marsden jako hodně starší brácha. Námět je originální a provedení zručné, i když nechápu proč se všichni Modrým stuhám tolik bránili. Já bych tam vlezl dobrovolně za těma kočičkama jako Lorna. :)

200 cigaret (1999)

Jednoznačně exceloval David Chappelle. Špatný nebyl ani Ben Affleck. Takový příjemný film na Silvestra.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Čekal jsem, že to bude horší, ale byl jsem celkem pozitivně překvapen. Režisér naprosto zbytečně pozval Thomase Iana Nicholase, který ve filmu řekne asi pět vět. Exceluje jako vždy Seann William Scott alias Stifmeister. Některé jeho hlášky a gagy jsou fakt boží.

Kruh (2002)

Nezapomínejme, že je to remake svého japonského předchůdce, leč velmi vydařený. Nedoporučuji lidem, kteří mají deprese a dívají se na to nëkde v noci sami na chatě. To je jistá smrt. Skvělý výkon malého Davida Dorfmana. Pro ty, kteří se na Kruh dívali s kamarády v noci na chatě (nějaká ta promile) a najednou zazvonil telefon, nezapomenutelný zážitek.