Matrix (1999)

Dokonalá akce a vizuál. Nežijeme náhodou v Matrixu? Musíme se osvobodit .....

Rocky IV (1985)

Západ Vs. Východ v podobě Rockyho a Ivana Draga. na čí stranu se přídáte? To už je čistě na každém. Dolph Lundgren v nejlepší roli své filmové kariéry.

Forrest Gump (1994)

Život je jako bonboniéra a jak to bylo dál se musíte podívat sami . . .

Predátor (1987)

Týmovka v džungli na kterou se nedá zapomenout. Atmosféra, napětí, vizuál a banda namakanejch chlapů (kdo by nechtěl vypadat jako oni). Kevin Peter Hall (1955–1991) a jeho úctyhodných 7' 2½" (2.20 m) v masce Predatora nepřehlédnutelný a na konci filmu se objeví ve druhé miniroli jako pilot vrtulníku. Bill Duke a Arnold Schwarzenegger si společně zahráli již ve snímku Komando (1985).

Železný Schwarzenegger (1977)

Pěkný motivační film pro ty co chtějí změnit svoje tělo za pomocí činek.

Počátek (2010)

Pohled na točící se "káču" v závěru by nám měl prozradit, že nic není tak reálné jak se zdá . . . . A kdo ví?, jestli jsme se celý film nepohybovali pouze v něčích myšlenkách. Film stojí na dobrém hereckém obsazení, myšlence a vizuálu. Nelze jinak, než doporučit a snažit se najít pravdu . . .

Tajný agent 2 (2007)

Cameo Tonyho Jaa potěšilo. Film rozhodně pobaví.

Blade Runner (1982)

Tento snímek na mě po prvním zhlédnutí neudělal takový dojem, ale něco na něm bylo. S každým dalším zhlédnutím mě utvrzuje ve svých kvalitách.

Somtum (2008)

Neskutečnej úlet! Film u kterého se přemýšlet nevyplatí, ale pobavit zvládne dokonale. Akční scény nejsou vůbec špatný.

Avatar (2009)

Film jsem viděl v IMAXu a byl to pro mě neuvěřitelný audio-vizuálně-emocionální zážitek. 3D je zážitek, ale i bez něho film funguje. Rozhodně všem co se film líbil, mohu jedině doporučit Director's cut (režisérskou) verzi filmu. James Cameron dokázal v každé přidané scéně dodat informaci, která pomůže dokreslit nezodpovězené otázky (např. co se stalo ve školce Dr. Grace Augustine a proč přestala Na'vi děti učit .......). Prostě pro každého fandu povinnost zhlédnout.