Skvělý plán (2012)

Hodně vtipná a romantická komedie s dost neobvyklou zápletkou. Diana v něm byla hodně sexy.

John Wick (2014)

Drsná parádní akce dle mého gusta. John Wick se jde pomstít za to, že mu zabili psa ( parchanti), takže zabije pár lidí ( asi 60), zláme pár kostí, rozdá pár headshotů a pak si jde v klidu domů ( frajer). John Wick je 101 min přímočaré a oldschůlové akce, žádné vybočování děje ale prostě jenom akce, akce a akce . Vííc takových filmů do roka a budu štˇastnej jako akční blecha.

Knock (2011)

pěkná baba, o čem že to vůbec bylo .)

Úder 3 (2013)

Tentokrát se naše dvojka podíva do chicaga, aby pomohla chytit zloděje který vykrádá banky. Tance opět v poho , ženštiny sice nebyly tak sexy jak ve dvojce, ale akce mi vynahradila.Trojka ale i tak trocha postrádá šmrnc, která by odpálila dhoom k té normální bolywoodské rovině. Trojka je pro mě trochu zklamání, ali a jay byli odsunuti na druhou kolej a víc se tu soustředilo na zloděje a jeho pomstu, vtipu tady bylo méně ikdyž jeden se tu poved ( soustřed se na případ, né na kamasutru), sečeno podtrženo trojka je spíš obyčejný akční thriller což je na dhoom hodně divny. Jinak trilogie dhoom mě bavila víc než trilogie krrish.

Úder 2 (2006)

Jak jinak dvojka je víc nařachtanější a nadupanější než jednička. Gravitační a fyzikální zákony tady už tuplem neplatí ( tady by i matrix zbělal závistí). Ale i tak mě dvojka bavila víc než jednička. Songy a taneční kreace se mi líbily, akce nadupaná a holky ještě víc víc víc sexy než minule. Jay a Ali se podívají do rio de janeira kde se snaží chytit nejrafirovnanějšího zloděje na světě. Hrithik zahrál zloděje na jedničku, Aliho si ještě víic oblíbíte a Aishwarya ( jako zlodějka) je neskutečně sexyyyy. Já se prostě dvě a půl hodiny bavil a sem moc zvědavej na trojku.

Úder (2004)

Jak jinak zase brát tenhle fim s rezervou. Opět se zpívá, tancuje, krásné ženštiny se kroutí, a akce kašle na fyzikalní a gravitační zákony. Tentokrát se kopíruje mix rychle a zběsile a 48 hodin. Policajt Jay Dixt se spojí s místním motorkárským tulpasem, aby chytily motorkářské zloděje. Klasická zápletka která ovšem tady funguje.

Jupiter vychází (2015)

Vizuálně a trikově moc hezky uděláno,ale to tak vše. Hold Matrix asi zůstane nepřekonán.

Hatch (2009)

Tady se McCarthy asi jen rozjížděl.

Jak Olin o oko přišel (2013)

Olin koukal tam kam neměl. a už taky vím kde bydlí santa z Hungry Hickory :)))