Léto s gentlemanem (2019)

Zkažený nedělní večer. Nic jsem si od toho nesliboval, ale bylo to horší než jsem čekal. Děs a běs. Už jsem dávno v seniorské kategorii 60+ ale už dlouho mne žádný film tak nenudil jako tento bakalářský příběh s nadměrnou stopáží. Léto s kovbojem byl proti tomuto paskvilu oskarový film

Lucifer - Přijde kněz do baru (2016) (epizoda)

Za mne zatím nejlepší díl. A to jsem si myslel, že to po dvou dílech vzdám. Tohle si mi ale líbilo moc...

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Nenadchne ale taky neurazí. Nostalgie a sentiment ovšem dělá divy a musím konstatovat, že se jedná o důstojný závěr série o básnících... Jsem víc než spokojen a s Rybářovou bych to dal taky klidně dohromady

Přísně tajné premiéry (1967)

V kontextu současného stavu filmové české komedie to je nadprůměrné dílko u kterého jsem se skvěle bavil. A vyloupení Státní banky československé bylo třešničkou na dortu

Celebrity s.r.o. (2015)

Cesta k moři se mi líbila, ale tohle se moc nepovedlo. Naštěstí jsem to viděl až na Netflixu a s vypětím všech sil jsem vydržel až do konce.

Americká krása (1999)

Jedna velká depka ze života s vynikajícím Kevinem Spacey v hlavní roli. Viděl jsem to několikrát a pořád je to na plný počet

Brána temnoty (2015)

Do kina bych na to nešel, ale doma v pátek večer v době koronavirové pandemie to šlo. Nepovažuji to za ztrátu času obzvlášt když to červené víno mi sedlo. Příjemná oddechovka, která neurazí...

Mladý papež - Epizoda 2 (2016) (epizoda)

Dlouho jsem neměl odvahu do toho jít, ale po včerejším pilotu zvyšuji na plný počet 5* a těším se na další díly...

Případ číslo 39 (2009)

Horory nejsou zrovna můj oblíbený žánr, ale tohle se mi líbilo. A Bridget v hlavní roli nebyla vůbec špatná.

Amorův úlet (2006)

Podíval jsem se na to jenom a pouze kvůli Ishle Fisher, ale kdybych to neviděl, tak by se vůbec nic nestalo. Moc mne to nebavilo a dokoukal jsem to jen s vypětím všech sil