Mia a já ve filmu (2022)

Byl jsem nucen. Za celou tu buzerantskou slátaninu jsem to prostě nepochopil. Kdo je kdo, proč, co, jak. Kdyby to bylo na ČT2, ale do kina? Nejlepší hláška v té slátanině po tom co jsem usoudil, že to je prostě ultrakravina byla: Kluci, vykuřte je :D

Creed III (2023)

Ale jo, bylo to pěkný, bylo to akční, chvilkama jsem se vyhejbal těm ranám jako naposledy u čtyřky, ale nějak mě tam ten Majors neseděl. On umí ty trouby , je nařachanej, ale ten závěr.. no..  Určitě to nebylo špatný.

Avatar: The Way of Water (2022)

Bohužel je to prostě opět to, co předvádí Marvel v posledních tak 5 letech. Z filmů pro všechny je film s dětma pro děti. To by asi bylo jako OK, ale žejksuly je v tomhle díle místo tobrukamakto nějakej polenkotraktor. Prostě je to pěkný, to jako hodně, je to edvenčr, ale kdybych tam vzal svojí 10 letou dceru, tak by si to asi užila víc. Za mě - už se na to asi nepodívám, i když to bylo pěkný.

Clarksonova farma (2021) (seriál)

Kdo by řekl, že se na tohle podívám jenom kvuli Clarksonovi.  OMFG. Kam se sere celej Grand Tour. Tady je vidět, že to není nahraný (z tý větší části) a že to ukazuje, jak i megastar může dostat červenou, jak debilní jsou nejen jejich úřady a zakomplexovaný dědci a báby.  Doufám, že to ty sráčové uvidí a že ve třetí serii se dostane lehkého climaxxu v podobě povolení všeho, co si Clarkson přál. Já mu to přeju.

Léto s gentlemanem (2019) odpad!

Trapárna, kdy ze sebe dědek dělá mládence. Neuveritelny, slizsky, trapny. Musel jsem to vypnout.

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Taky jste měli ten pocit, že v týhle slátanině se vlastně nic nemohlo stát? Protože i neznalec ví, že dártvejdr i strejda Ben to musej přežít, takže i kdyby nebylo nic, ničemu by to nevadilo. Třeba mandarikonan byl vedlejší příběh a člověka to zajímalo, ale rejpat v mezidobí do hlavního děje je stejně zbytečný, jako vysvětlovat majiteli škodovky, že jsou i lepší auta, než vochcáfka f metle na hlínách. Rád jsem viděl Anakina, ale bylo to ve finále nic, na který si po roce ani nevzpomenu. 50%

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Kouknul jsem se na to až po čase a narozdíl od těch posledních star wars tragedií je tohle propracovaný a důstojný serial ukazující mezičas dění. Líbilo se mi to a obě serie jsem dal za 2 dny :D

Black Adam (2022)

Nejlepší na tom filmu bylo posledních asi 20 sekund :) Jinak jo, na DC lepší, než ty sračky co produkuje poslední roky Marvel, za mě tak 70% a těším se, co vymyslej za "pokračování"  Je toho plnej jutup.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Tak jestli tohle je směr Marvelu, tak to radši budu koukat na Sharknado. Tam jsem aspoň místama otvíral hubu jakou debilitu může někdo vypustit do našeho vesmíru. Ale tohle? to už je moc i na mě :(