Turbo Kid (2015)

Rikal jsem si, co to zase bude za kravinu. No ale tyhle "C"čka mám fakt rád, tak jsem to zkouknul a musim říct, že jsem se nachytával s rohlíkem na hubě. Je fajn, že dneska (a to se cení) dokáže někdo natočit takovej brak v kvalitě 90tek. To se fakt nevidí. Filmík si na nic nehraje, ale turbokidovi jsem prostě fandil, i když je to asi debilní, ale líbilo se mi, jak není ani superhrdina ani fajtr. Víc těchle blbin. Řadím někam mezi Automata a Skyline :) Fakof mejnstrým.

Terminator Genisys (2015)

Ano, všichni, co tady píšete máte pravdu. Ale v době, kdy vznikají sračky jako Insurgent a Hunger Games (ne, opravdu nejde znovu natočit stejný film jako v roce 1984) je tohle furt hvězda. Arnold hraje Terminatora uplně stejně, jako v jedničce nebo dvojice. Johna Connora by mohl hrát každý jiný uslintanec a zahrál by ho stejně jako Clarke. To je pravda. Ale smiřte se s tím, že lepší remaky nebo prequely nebo sequely už nikdy nebudou. A i když je posledních pět minut fakt na pěst, podívám se na to rád znova, zamáčnu slzičku nad T1 a T2, odsoudím T3 a T4 a zapomenu na ně a podívám se raději na toto. Jsem rád, že tam nehraje zádnej Marcus nebo T-X nebo mototerminatoři nebo ten velkej hajzl co plival oheň. To bylo fantasy, ne Sci-Fi. Těšil jsem se na tenhle film asi dva roky a někdo komu to nepřipadalo dost dobrý mi to nebude kazit. Já jsem si to užil a proto dávám 90%. 10% za Clarka a za těch posledních pět minut. Hawk.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

No, chvilku jsem se bál, že mi manželka, nemilující SCI-FI post apo zrezlý auta z kina odejde, ale pak i ona uznala, že to má něco do sebe. Ten příběh, nebudu tady psát detaily, je dost přímočarý, ale ta audiovizuální stránka je prostě promyšlená do posledního detailu a jsem rád že jsem ten film viděl v kině ve 3D s AURA 11 zvukem a ne staženej hnus z netu. Tam by si to člověk nevychutnal. Proto 95%. 5% dávám ještě dolu za to, že se film vůbec nemusel jmenovat jak se jmenuje a mohl se jmenovat třeba SAND WARS a měl by stejnej úspěch. s Trilogií to nemá nic společného, podle opotřebení aut a krajiny by se musel příběh odehrávat někde okolo roku 2100+-, kdy madmax dávno nežil. Ale to jsou moje neduhy znalostí předchozích filmů. Užil jsem si to.

Fotograf (2015)

Soudě dle hodnocení ostatních, tenle film se měl promítat na planetě neutrálů... Soudě můj názor, chvilkama jsem od toho odcházel, protože jsem se na to koukat nechtěl. Chtěl jsem se koukat na posledních 20 minut, kdy to bylo pro normálního neuchylného člověka ke zkousnutí. Jinak pohled kontroverzního umělce zajímavý, Roden zahraje všechno skvěle, ale jinak mi to přišlo ani ne jako film, nebo jako dokument, nebo jako komedie, nebo jako drama, ale slátanina různých příběhů, které nejsou vzájemně nějak pospojeny. Totální sračka to nebyla, ale můj šálek kávy to rozhodně nebyl. Ale to asi nepochopím, proto dávám 35%

Infini (2015)

Další film, od kterého jsem nic nečekal :) No a líbilo se mi to. dal bych 3,5*, ale protože je to nizkorozpočtové béčko které je lepší než mnoho Aček, Pěkné, nečekané :)

Automata (2014)

Spousta z Vás hodnotí filmy hned po shlédnutí. To je chyba. Člověk je plnej emocí a rozporu. Já jsem si počkal dva dny a pak jsem si řekl, že něco napíšu. 1) Antonio Banderas a Sci-Fi je šílenost 2) Ano, roboti jsou pomalejší než úředník za přepážkou po polední pauze 3) Ano, konec je lehce offtopic ALE (velké ale) Fuck off Mainstream! Fuck off spešl efekty transformerů. Tohle je I Robot o 100 let později s krajinou Mad Maxe a nevlídností Blade Runnera. Všechno je to nenásilný, automatický a i ten Banderas se dá uvěřit. Za poslední roky vzhledem k rozpočtu určitě Sci-Fi, které si budu pamatovat o čem bylo a jak se jmenovalo. Příběh 9/10 Atmosféra 10/10 Akce 5/10 Musím ale vzhledem ke konkurenci dát celkem 9/10

Paralelní světy (2012)

Tak trochu jiný pohled na svět. Tak trochu hodně jiný. Nemám rád Kirsten Dunst. Proto ****. Jinak super film. nečekal jsem nic, dostal jsem ůžasnou podívanou.

S čerty nejsou žerty (1984)

Nejlepší česká pohádka. "Kdo z Vás je tady nej.....hmmmmm" :)))))))

Dredd (2012)

Proč 5* ? Asi za ten obrovskej panelák a za ten nápad. Jedinný mínus je Karlovo neustále nasrané já a Leně ten křivák moc nejde. Ale jinak jsem nic nečekal dostal jsem víc než jsem chtěl.

Total Recall (2012)

Proč někdo točí remake něčeho, co bylo dokonalé, nadčasové se super hercema? :( Takový blbý Bčko oproti originálu za šílený prachy.