Vyproštění 2 (2023)

úžasná kamera, to je prostě pecka. ALE - hoši vole ten příběh. No, vlastně krys neňy tak sylnej, krvácí a nakonec mu rozbije hubu každej. S odstupem času jsem si řekl, že jsem vlastně nevěděl, kdy ta zápletka začne a čekal jsem, že se to vlastně nějak hrozně zvrtne a najednou titulky. Krys je frajer, vo tom žádná, ale za mě je to zbytečnej film, kterej za 10 let ani nebudete vědět, že byl.

Tajná invaze - Sklizeň (2023) (epizoda)

bylo to fous lepší, než všechny díly. Stejně je to ale pitomost, jak fjůre bojuje "sám"

Transformers: Probuzení monster (2023)

Tvl jak tohle může někoho donutit do kina nebo koukat na TV? Zachvilku přijde balvlnkatron, potom rohlíktron a nakonec buzítron. To byla fakt ubohá kravina, která stála spoustu peněz. Já jsem nikdy nebyl tranformátorovej, ale tohle nemůžou přece doprdele myslet vážně. Sharknado 7.

Flash (2023)

Asi jsem zestárnul, ale začínám být hrozně negativní. s tím CGI si dělaj prdel, nebo je to film z roku 1990?  To se nedá brát ani vážně, i kdyby to bylo dobrý, jako že to dobrý není, Ezra je fakt divnopošuk.  Nelíbílo se mi to, je to kravina.

Tajná invaze - Sliby (2023) (epizoda)

Vzdyt je to další marvelovská unavená sračka. Neměly prachy na superhrdiny, pak se člověk musí spokojit s VFX. Je to kravina. Kdyby byly skrullové opravdu takovej problém, tak fjůry zavolá keptn marvel a je to. Takhle jednoduchý to mohlo bejt. neeee, oni se v tom hovně budou pitvat, až se v tom hovně nikdo nevyzná.

Tajná invaze - Zrada (2023) (epizoda)

Silo - Season 1 (2023) (série)

Silo doporucuju shlednout 2x.  Potom se da vsechno lehce pochopit, urcite se za me jedna o nejlepsi serial po The Boys, urcite nej za rok 2023 a uz se tesim, az se podivame do jinyho sila.

Star Trek: Podivné nové světy - Přerušený kruh (2023) (epizoda)

Jakkoliv to může být dobrý, tak banda přitloustlejch černochů, mr-bean looking Spock, bílej pankáč a playboy Pike, wtf??  Prostě i kdybych chtěl a příběh byl dobrej, tak mě tohle vždycky praští do ksichtu, Tohle je fakt jako moc.