• Válečný

Černá ovce (2004)

Tuhle slátaninu zachránil jen Macaulay Culkin :)

Interview (2014)

Hodnocení filmu 50% max, protože to není nic zázračného i když se u toho zasmějete místy. Tak amící natočte něco o tom svém režimu ať se taky pobavíme. U vás se taky střídají republikáni nebo demokrati, kterým kampaň platí zbrojní nebo bankovní lobby, stejně tak v případě prezidenta. V KLDR se možná moc dědí jen z otce na syna, ale "vůdce" aspoň nikoho nemusí poslouchat ze zákulisí jako americký prezident. Prostě zrovna tahle americká komedie nepřispěje k oteplení vztahu mezi oběma zeměmi.

Záhada jménem Diesel (2010) (TV film)

Velice skvělý dokumentární film o vynálezci vznětového motoru. Mohu doporučit, hrané scénky mě velice zaujaly. Ten co hraje Diesla tak vypadá velice povedeně. I komentář je velice super, no hodnotím naplno.

Fair Play (2014)

Zajímavý film, konečně něco z dob komunistického Československa co vás přitáhne do děje. Tenhle film není jako většina toho natočeného odpadu z tohoto období po roce 1989.

Lucy (2014)

Film mě zaujal a překvapilo mě nízké hodnocení zde.

Mizera (1994)

Narazil jsem na to náhodou a je to fakt super komedie :)

Vejška (2014)

Další dementní pokračování o sprejování, hulení. Mádl ze sebe dělal většího k..ta než v gymplu. Hudba se dala, a Krausovy hlášky neměly chybu. Z posledního záběru na renderovaný New York to bude mít asi zase pokračování. Nové české filmy jsou strašné braky, jsem zvědavý kolik jednoduchých začalo díky tomuto filmu sprejovat fasády. Ta stopáž je fakt otřesně krátká a divně zaříznutá.

Gympl (2007)

Hudba dobrá, jinak je to taková sračka jako většina nových českých filmů. Ten hulič a jeho řešení roztažnosti mostu je fakt super !