Vyšší princip (1960)

Brilantní výkon pana Smolíka a ostatní staré gardy.

Muži v říji (2009)

Mě se to prostě líbilo.Po dívákovi se nechce nějak moc přemýšlení a je tu i pár dobře vydařených scének,v čele s vystupováním "pana premiéra"

Kůže, kterou nosím (2011)

Právě jsem dorazil z kina a rozhoduji se,jestli dát pět hvězdiček,nebo žádnou.Právě takový dojem mám zčerstva z tohoto fimu.Naštěstí,nebo naneštěstí jsem v půli neodešel a díky tomu a podmanivé hudbě dávám těch 5.

Space Battleship Yamato (2010)

Dobré japonské sci-fi.Perfektně udělané triky a dobré bojové střety,mísící se s naivními scénami,někdy až nepochopitelně přihlouplými.Do toho srandovní salutování ve stylu "A je to"Ale tohle to přesně jsou japonci a ať to vypadá divně,právě tohle je na nich tak nějak fascinující,aspoň pro mě. Tsutomu Yamazaki v roli kapitána nehybně sedícího v kapitánském křesle tak,že je člověk chvílemi překvapený,že je vůbec živý. Zvláštní,ale má to něco do sebe.

Alej zatracení (1977)

Pěkná blbost.Jednu hvězdičku dávám jen za masožravé šváby.Ti mě opravdu pobavili.

Komediograf (2003) (seriál)

Na Komediografu jsem byl už třikrát naživo v brněnském Hadivadle a vždy jsem se báječně bavil,ale při seriálu to není vždycky taková sláva.Proto doporučuji nesedět u bedny,ale zajít na představení přímo do divadla.