Dr Lizal

<< předchozí 1 2 3 4
    • 17.8.2019  21:20

Masakr!

• 10.10.2019  20:11
    Premiér (TV seriál) (2019)

Doufám, že si ty kometny přečte osel...pičo Jardo, užívej si prachů a nedělej ze sebe každý den ještě většího kokota...chápu, že přes ego nevnímáš (taky jsem nejlepší a všichni kolem jsou retardi), ale nějaké hranice pořád existují

• 26.9.2019  09:51

Ten Happy a učitelé :D

• 6.6.2019  01:49
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Neni důvod hledat chyby. 100%

• 6.6.2019  04:04

ALIENka: Špatné filmy? A jeho seriály znáš?

• 10.5.2018  04:03

Tohle se těžko hodnotí. Rád vidím co nejvíc Marveláků pohromadě, ale chápu, že je nejde všechny uhlídat (ukázat v celé své kráse). Thanos borec, Spíďa borec, Thor borec, Strážci borci, Dr.Strange borec, ale nechápu proč furt žije Vdova (kozy, tělo ksicht, tak jo no, chápu) a co předváděli Vision a Hulk? Ti, co mohli nadělat největší paseku, se chovali jak malé, 13leté indonéské prostitutky. Black Panther má koule jako lev, a to má jen blbé elasťáky...Kapitán USA je nebojácný jako vždy, ale na všechno je nesmrtelně sám. 4 hvězdy je až moc...škoda. A další škoda je, že vůbec nebyl vidět Drax!!!

• 14.9.2018  15:11
    Hot Dog (2018)

S Němci nikdy prdel nebyla, ale tohle se celkem dalo. I když to je až moc dlouhé a pořád jsem měl pocit, že už jsem tohle a tamto někde viděl. Postavy jsou sympatické a dvěma hláškám jsem se zasmál (nejsem agresivní a morče).

• 10.5.2018  04:13

Strašně blbě se dívá na Rusáky mluvící anglicky, ale zase se 5 sekund dobře dívá na nahou Jennifer.

• 7.5.2019  15:58
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Dětinský rádoby fórek jako odměna za 80%? Blondýna bude vždy blondýnou....

• 8.4.2017  21:34
    Nebe peklo Lucie (TV film) (2017)

Já, já, já...jiné slovo ta piča neumí. Proč by někdo nemohl napsat, že se mu tvůj okopírovaný koncert nelíbil, ty kundo Bílá? Dokument je jen hon za uznáním a je o tom, jak to má v životě strašně těžké a i přesto má miliardy fanoušků, milióny cen (které nikoho nezajímají) a pořád ji haní ve sračkoidních článcích. Jak si to můžete dovolit vy mrdky mediální? Lucka, Hanka nebo kdo to je, má všechny úspěchy zdokumentované a pokud o nich nevíte, tak jí písněte, její stoletá asistentka vám je pošle v PDFku...i s ručně vyrobeným análním krucifixem. Bílá vždy zdůrazní kolik co stálo peněz, potu a krve - normální koncert má jen 16 písníček, ale ona jich zazpívá 10x víc a vpohodě. To by nezvládl ani Jagger na kokainu a s viagrou uvízlou v krku. Nic tam není spontánní, všechno naaranžované, domluvené, zaplacené. Ztracený rok života pro celý štáb. Buznička synátor, smích během přerušené modlitby, Klausík alias Václav, přítel - to už byl úplný konec světa.

• 25.1.2017  22:57
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

Bezva scifi - debilní robot komentuje pokusy prvních opic o objevení mozkových funkcí

• 5.11.2018  20:12

Ve třech (2017)

Překvapivě byly ve filmu nejvtipnější holky. Slabé 3*

• 26.5.2019  00:22
    Šibenice (2017)

Je to jako sledovat trochu krvavější epizodu Kriminálky Miami. Prostě nuda s debilními dialogy. Detektivové jsou u každé mrtvoly pozdě, jen u dvou svých známých jsou na místě přesně včas.

• 27.12.2018  19:15
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Zkurvenýb

• 31.1.2017  02:29

Strašně moc chytrých telefonů a ještě více debilů...

• 10.5.2018  04:09

Ty vole Brusí, vážně? Nebo si ze mě děláš prdel?! Z jednoho z největších drsňáků je rádoby zlá kancelářská krysa? A vy, chlapci v maskách, vážně potřebujete, aby vaše pokyny dabovala nějaká koza? Kolik lidí na světě zatkli podle hlasu?

• 13.3.2019  02:12
    Jak vyrobit vraha (TV seriál) (2015)

Totální nervy a bezmoc. Avery je stoprocentně nevinný!

• 30.7.2015  02:56
    Nepřítel (2013)

Film jsem pochopil až díky uživatelce chezush, a jinak se mi nejvíc líbil v tom, že ho nechápu. Další hvězda je za poslední scénu, kdy jsem se lekl jako když vidím předzápasovou sestavu Baníku. Divné, nudné, zajímavé, schizofrení...

• 30.7.2015  03:05

Vetchý se na mafiána nehodí (i když v soukromí dělá karatejitsukwondo či co...)...jinak další ukázka českého bordelu z dob minulého režimu, doplněná o celkem solidní vraždy nepohodlných osob...Vaculík byl taky na hovno, nešel po své oběti jako vlk, ale jako ovečka...měl z toho být 5minutový kraťas (4 minuty koz Kerekšky a zbytek mrtvoly) a Oscary by se jen hrnuly....

• 9.4.2013  23:17

Megaton by mohl dělat osvětlovače na diskotéce za takové kvalitní stroboskopické bojové scény. Starý Bryan mi spíše připomínal ožralého Seagala parodujícího Jasona Bourna, malá Bryanová byla opět stejně blbá a nezvedala telefony když měla, ale za to musím ocenit to, že by i bez řidičáku mohla klidně odjet Daytonu pětikilo. Ex-Bryanová tam byla opět úplně zbytečná, její problém s tím že ji opustil její senilní dupák a ona chudinka nemůže zůstat brečet na svém Southforku a musí odjet relaxovat někam za humny do Číny bych chtěl opravdu mít. Dvojka bude u mě stejně oblíbená jako pro Albánského prodejce kurev.

• 7.1.2013  14:36

Já jsem spokojen. Těžký úkol vypořádat se s vysoko nastavenou laťkou předchozí trilogie Gilroy zvládl. Scény na Aljašce či závěrečná motohonička byly v top kvalitě. Z Jeremyho Rennera se stává novodobá akční hvězda a blíží se čas kdy obsadí všechny podobné role (stejné je to u Toma Hardyho). Weiszová tradičně výborná a Norton mohl být větší svině.

• 9.6.2012  11:42
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Bordel Pičasteroidas

• 15.10.2013  18:57
    Luxus drogových králů (TV film) (2012)

• 19.10.2013  06:28
    Madagaskar 3 (2012)

"Nečekal bych, že tohle řeknu v Americe, ale ten Rusák má pravdu." Nebýt tučňáků a druhé LSD půlky tak se jedná jen o obyčejný průměr.

• 19.12.2012  23:57

Hodně kontroverzní Sandlerovka. Ten už podle všeho neví z čeho si dělat prdel tak udělál film o nepovedém vztahu osmáka s učitelkou, doplněný o tunu nadávek a zakončeným sourozeneckým incestem. Trošku ubrat stopáž a míru nereálných šíleností a hned by to byla jiná písnička. 55%

• 26.1.2013  23:19

Tarantino dal do svého nejspíše nejlepšího počinu kus srdce a hned to bylo znát. Vypilované charaktery postav, brutalita, srdcervoucí příběh a osobitý styl režie, to vše má Oscarové parametry. Už za "objevení" talentu Christopha Waltze by měl dostat jednu sošku - ten chlap je neskutečný! Parádní byl i Jamie, jeho přísný pohled mě doháněl k vyhlášení hnědého poplachu. Sviňák Leo a krysa el Džeksn byli jen třešničkou na dortu. Jo a ze scény ve které se řešily pytle na hlavu budu mít Jokerovský úsměv ještě hodně dlouho :)

• 24.8.2012  18:29

Mohutné dílo, které zaobalilo tuto trilogii do kultovního roucha. Nolan povstal na vrchol filmařiny, ale nemám ho rád za tu slzu co mi na konci ukápla...

• 24.7.2013  00:12

Nepamatuju si kdy jsem měl naposledy na někoho takové nervy jako na Pata a zároveň mu stejnou mírou i fandil. Bradley svou roli (stejně tak jako Jennifer) zvládl skvěle, akorát mě fakt sral, tím jak byl zaseknutý. Ale cítil jsem s ním a tlačil jsem ho do happy endu, kterého jsem se fakt už nemohl dočkat. Jinak je to jasné drama, které z tohohle filmu dělala po celou dobu hlavní dvojice + De Niro a o komedií se to dá nazvat pouze ve chvílich s Tuckerem. Jasných 5 bez debat a kdo dá míň, je ledová královna.

<< předchozí 1 2 3 4